Karadeniz Pet

sorun olur mu sizce ?

• Konbuyu başlatan Ferhan Celik
  • Başlangıç tarihi
F

Ferhan Celik

Guest
Merhaba arkadaşlar
bir tanıdığım bana kendi çiftinin yavrularından 2 tane verecek. ama biliyorsunuz ki cinsiyetleri ilk bir iki ay kolay anlaşılmıyor.
eğer biri erkek biri dişi olursa , onlardan yavru almadığım müddetçe birbirlerini eş tutmalarının bi sakıncası olur mu? daha doğrusu eş tutarlar mı birbirlerini?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

lütfeen cevaap :)

yavrular aynı anne ve babanın yavrusuysa çok ahlaksız bir eşleme olur.bence eş yapma git bir tanesini değiştir

yavrularda problem olur onun dışında eş tutabilirler tutarlarsada sorun olmaz. yalnız sakat yavrular olma ihtimalini göze almayın derim...

yok zaten yavrulatmam , ama cinsiyetleri tam olarak kesinleştiğinde birkaç ay geçecek ve bana alışmış olacaklar ben de onlara alışmış olacağım, gidip de başka bi kuşla değiştirmem istemem.. ayrı ayrı eş alsam ona da ailem izin vermiyor. en kötü ihtimalle ayrı tutarım mecburen

bir tanesini arkadaşınızdan alsanız onun cinsiyeti kesinleşsin alışsın size burdan yardımcı olalım eşini alırsınız başka yerden.hem yavruda olur o zaman.benim ailem hayvan hiç istemiyor ama ben şu an 4 tane kuş bakıyorum. :) siz aldıktan sonra bişey diyemezler bence sokağa atacak halleri yok ya. yinede siz bilirsiniz tabi...

Kardes kusların eslesmesi sakat yavru olma olasılıgını arttırır. cinsiyetlerini tam anlamıyla ögrendiginiz zaman istediginiz birisini degistirmenizi tavsiye ederim

Geri