petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorun varmıdır ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Şıma tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Şıma

Şıma Guest

Dün akşam 2 yaşındaki muhabbet kuşum ayağını havada kasılmış gibi tutuyodu tüneğine bastığında tüneğine öndeki 1 parmağını kapatmıyodu ama neşesi gayet yerinde tırmanıyo bi yerden bi yere atlıyo dışarı çıktığında uçuyo koşuyo ama arada sekiyo ayağında şişlik veya morarma da yok neyi var acaba yardımcı olursanız çok sevinirim :(:confused::confused:

2. Oğuzhan YAZMAN

tırnaklarını kestin mi kuşun? biraz dipten almısındır sinire gelince sisme yapmıstır

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

valla benım öyle bir sorum yok çiftler birbirlerinin tırlaklarini halediyolar...

4. Şıma

Şıma Guest

Hayır hiç tırnaklarını kesmedim tırnaklarını törpü yapan tüneğe takılan bişey var adını bilmiyorum hep onu taktım arada öyle törpüledi

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yanında eş var sa birbirlerinin tırnaklarini hallederler uzayinca

6. Şıma

Şıma Guest

Eşide yok ama tırnaklardamıdır sorun yoksa bi veterinere götürmelimiyim ? Sadece incitmiş olabilir mi ?

Sayfayı Paylaş