Karadeniz Pet

Sorun yaşanırmı?

Z

Zeile

Guest
Herkese hayırlı cumalar .. Ben çift kuşlarımın yanına yeni bir yavru çift almak istiyorum acaba sorun olurmu ? Aynı kafese 2 yavruluk koyulduğu taktirde kavga yaşanırmı aralarında ? Yani sadede gelirsek ben kafesi bölmek yerine bir kafeste 2 ÇİFT muhabbet kuşu beslemek istiyorum ?

Bunlarda benim mubişlerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birbirlerini gormemeleri lazim diye dusunuyorum

Hacı , yan yana,alt alta,üst üste,karşı karşıya, olur ama aynı kafesin içinde yumurta ve

benzeri aksiyonlar bekleme.

Aynı kafeste 4 kuş önermem,eşler birbirini kıskanabilir.Birbirlerini görmeden sadece seslerini duyabilirse sorun olmaz

Aynı kafeste 4 kuş önermem,eşler birbirini kıskanabilir.Birbirlerini görmeden sadece seslerini duyabilirse sorun olmaz

Salma sisteminde bu tip sorunlar yaşanıyormu peki ?
Birde kuşlarımın yaşı ve ırkı konusunda bigi verirmisiniz

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ..

Bir kafeste 4 kuş olmaz.Kıskanırlar ve öldürmeye kadar kavgalar olabilir.Erkek Jumbo kırıgı ama dişi için tam net bişi söylemedim ama oda jumbo kırıgı gibi duruyor.Yaşları 1 veya üstü yetişkin kuşlar

Verim alamazsın dediğin gibi yaparsan. Ayrı kafese koy.

Veysel bey ne gibi birbirlerini görmemeleri lazım ?

Anladigim kadariyla kafesiniz ortadan ikiye boluyor o bolmeyi birbirlerini gormeyecek sekilde kaplarsaniz ve sansiniz yaver giderse bol bol yavru alirsiniz onemli olan birbirlerinin sesini duymalari bence ama tecrubeli arkadaslar daha iyi bilir

Geri