petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Soruna çözüm bulalım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar 1 ay önce aldığım kuşum kafes içinde katliam yaratıyor :) yemlik teki yemi köpeğin kumu kazgidi gibi ayaklariyla her yere fırlatıyor yemlik te yem kalmıyor üstelik kafesin dışına kadar firliyo annem çok şikayetçi ne yapabilirim ben hagen vision kafes lerden düşünüyorum hem yemlikleri zeminde hem etrafi cam felan sizce nasıl ?

2. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    Ak8llı yemlik alabilirsiniz tül geçirebilirsiniz ama hagen visionlar biraz pahalıdır

#2 metert, 5 Ekim 2014
    Son düzenleme: 5 Ekim 2014
  3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    katılıyorum

4. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafes disina takilan yemlik al yada akilli yemlik kafesin etrafinida yarisina kadar strec film ile cevir sorun olmaz

5. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tül çöZüm olur bu duruma

6. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşım benim afacani bilmiyorsunuz siz tül var yarıdan daha yukarda ve akıllı yemlik de var ama ondan yemiyo hagen nasıl sizce

Sayfayı Paylaş