petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorunu ne arkadaşlar ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erti tarafından 1 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    Tüye mi girmişler ? Ustalardan cevap bekliyorum. Elimi kafese soktuğum Zaman mama koymak için vs vs kuşlar çok korkuyor . Bu psikolojilerini Nasıl düzeltebilirim ?

Image - Hızlı Resim

Image - Hızlı Resim

2. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Bana ikiside erkek gibi geldi ama :S

3. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Reis bunların ikisi de erkek.Korkmalarını engellemek için elini günde düzenli olarak uzun süre kafesin içinde tut.Onları korkutacak hareketler yapma.Sarı kafalı sanki tüyde gibi ama pek bir şey anlayamadım.Ama yani tekrar söylüyorum bunların ikisi de erkek.Aynı kafeste tutman sakıncalı olabilir.

#3 SencerSancak, 1 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 1 Mayıs 2016
  4. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    haha doğru :) 2 tane de dişim varda uçuruyorum akşamları, iki erkek yanyana geldi öyle cektim fotoğrafı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

ayrı ayrı kafeslere eşe attım kardeşim, bana da tüyde gibi geldi bakalım hayırlısı olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

cinsleri yerli mi arkadaşları bunların ?

#4 Erti, 2 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 2 Mayıs 2016
  5. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    O halde korkutma olayını pek kafaya takma.Şimdinin işi değil o.Eşe attıysan bekleyeceksin.Yavru aldıktan sonra teker teker sonra ilgilenirsin.
    Resimlerde görünen erkeklerin ikisi de yerli gibi geldi bana.

Sayfayı Paylaş