petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorunu nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve brunomars tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar yalovada yaşıyorum sıcaklık 32 derece civarı oluyor şu an 29 derece ve muhabbet kuşum gagasını açıp açıp kapatıyor esnermiş ya da zor nefes alırmış gibi normal mi acaba?

2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Banyoluk takın. Eğer banyoluga girmezse fısfısla su sıkın bakalım devam edicek mi bu durum

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Havalar çok sıcak bu aralar sık banyo vermek faydalarına biz dayanamıyoruz sevgili dostlarımız nasıl dayansin

4. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    Banyoluğa marul vb. koyuyorum elimden geleni yapıyorum ama girmiyor bu saatlerde tüneğin bir köşesine oturup duruyor hiç kıkpırdaman

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O alışır daha az harekette normal siz koyun ve karismayin

6. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    sıcaktan rahatsız olduğu için öyle yapıyor. deniz kenarında sıcakla beraber nem çok rahatsız ediyor kuşları. sıcaklık çok yükseldiğinde eğer banyoya girmez ise sprey ile su sıkarak rhatlatın

Sayfayı Paylaş