petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Spangle kuşun cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ceren Çağlayan tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ceren Çağlayan

Mavi erkek mi dişi mi?

2. Sevtap DERİN

Hanımkızımız pek güzel, pek utangaç, pek ağırbaşlı. Maşallah efendim. :D Tatlı bir dişi.

3. Ceren Çağlayan

Teşekkür ederim cevabınız için. Cinsi konusunda yanılıyor olabilir miyim? Henüz 2 aylık, tüy değişiminden sonra rengi değişebilir mi, yüz ve kafa kısmında sarılıklar var. Turkuaz bir rengi olduğu için kanat kısımlarında da sarı tüyler çıkabileceğini sanıyorum.

4. Yılmaz Ç.

Çok tatlıymış hanım kızımız. Pek renginin değişeceğini sanmıyorum.

5. Mesut ÇETİN

O ne güzelliktir öyle . Kuş olsam aşık olurdum :)) Bu herkese de bakmaz şimdi hee :)

6. Mehmet ŞEKER

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mavili olanı dişi. Digeri ise erkek.

8. Ferhan Celik

çok güzel bir dişi :)

9. Ceren Çağlayan

Yanıtlarınız için teşekkürler

10. Yılmaz Ç.

Cere renginden çok gerçekten dişi olan kendini belli ediyor. Çok daha narin durdukları için seçmek kolay oluyor.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. spank muhabbet cinsi