petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sperm Geliyormudur, yavru alabilirmiyim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve halil41 tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. halil41

halil41 Guest

Selamlar herkese benim erkek kuşuma bundan baya önce dişi yeşil kuş almıştık forumda arkadaşım paylaşmıştı, erkek kuşumun da videosu aşağıda. Yeşil kuş ile eş tutmadılar mavili morlu yeni dişi aldık 7-8 aylık civarında eş tuttular bunla sıkıntıları yok.

Benim erkek 2. tüyüne giriyor ilk tüye 3 aylıkken girmişti 2. tüye girdiğinde kaç aylık oluyor 6 mı 7mi ? Erkeği annem bugün dişinin üstünde görmüş erkeği daha öncede çıktımı bilmiyoruz dişi biraz kabarık duruyor.

Erkekten sperm gelmişmidir yavru alma ihtimalimiz varmı acaba yardım ederseniz sevinirim. Dişinin ve erkeğin güncel resimlerini gün içerisinde yükleyebilirim. Şimdiden teşekkürler.

[YOUTUBE]q-uLOD0bMnA[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:21 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

Yardımcı olurmusunuz ustalar, abiler [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ciftlesme bugün olduysa hemen anlaşılmaz, bir kaç gün geçsin öyle kontrol edelim.

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Ya ne çok güldüm o videoya o kuş dişinin üstüne cıktıysa kesin bişi olur 7 gün içinde :D

4. halil41

halil41 Guest

Annem bugün görmüş ben daha önce görmedim. Ama daha önceden de yapmış olabilirler. Birde Benim erkek 2. tüyde, kaç yaşındadır yani ? Sperm gelirmi heycanlandık çifleştiler haberini alınca da çok istiyoruz yavru mubişler hayırlısı bakalım bilgilendirirseniz seviniriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 13:06 --

Günceldir yardımlarınızı bekliyorum

5. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Genelde günde birkaç kez çiftleşirler. Dişide yumurta varsa birkaç gün sonra kanatları ve kuyruğu düşer poposu şişmeye başlar ve zamanının çoğunu yuvalıkta geçirir. Hatta yuvalığı kemirme sesini duyarsın. Bu hazırlık aşamasıdır. Ancak bütün bunlar mutlaka yumurtaların erkek tarafından döllendiği anlamına gelmez. Bunun için yumurtanın 7-8. gününde ışıkla kontrol yapabilirsin. Dahada güzeli hiç dokunmadan ve rahatsız etmeden bekleyip görmektir. İnşallah güzel yavruların olur

6. halil41

halil41 Guest

Biz kuşu yuvaya girerken hiç görmedik açıkcası evde çok duramıyorum annem de görmemiş sanırım. Ama çiftleşirken görmüş. Dişi bazen çok enerjik bazende uzun süre tünekde kabarık duruyor erkek geliyor oynaşıyor yem veriyor filan. Resimlerini çekince atıcam inşallah yavru alırız.

7. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Biraz önce baktım kuşa şimdilik yumurta belirtisi yok, bugün çiftleştilerse 3 güne belli olur da halilin dediği gibi inşallah sperm geliyodur erkekten. Dişi yuvalığa hiç girmiyor ancak yumurta yapıcaksa girmeye başlarmı arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş