Karadeniz Pet

stres mantar sebebi mi?

nihal_goksu

Meraklı Üye
eşlerden erkek çok korkuyor diyordum. yeni gıcır gıcır kafeste ve temiz olmasına rağmen,gagasının kenarında mantara benzer yapılar çıktı.hala korkuyor aynı.ne yapmalıyım?yani şu stresine hala çözüm bulmuş değilim mantar ne alaka anlamadım. diğer kuştan daha kabarık duruyor ama görünürda öyle popoda pislikler yok.arada bir kaç kes kustuguna şahit oldum ama öyle hastalıklı gibi değil fazlasını çıkarıyor gibiydi.

baska ne hastalık olabilir bilemiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:50 -->-> Daha önceki mesaj 09:22 --

bu sabahta baktım.kabarmış üşümüş gibi. elime kondurdum bişey yok hafif mantar gaga kenarları,ayaklarında da hafif var sanırım tünekte durdukça ayaklarını kıpırdatıyor artık kaşınıyor mu anlamadım tünekte durabiliryor ama aşağıya iniyor. kabarıp duruyor bende yem attım yesin diye kafes tabanına.anlayabilen varsa? gerçekten hasta olan hayvanla olmayanı ayırt ediyorum da bu bambaşka bir vaka yani çözemedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 07:50 --

Arkadaslar mantar kremini sürdüm kafesin dibinde oturuyor ama sağlam uyuyo hasta dışardan ama ele alınca normal yalnız sürekli. Sanki ayagina bir sey takilmis gibi ayagini sallıyor.bu böyle bi hastalık çeşidi mi nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

Son halimiz bu

Geri