Karadeniz Pet

stres yapmaya başladı

Gürkan GÜLER

Paylaşımcı Üye
aradan 4 ay geçti hala bi faliyet yok dişi önceden yuvayıda kemiriyordu onuda bıraktı kuşlar öpüşüyor kaşıyolar birbirini sıkıntı ne bilmiyorum dişi kızgın mama zaten yemiyorlar bugün 5 saat aç bıraktım mamayı yesinler diye yok yine yemiyorlar nijer tohumu 15 qünde bir veriyorum dişim biraz kilolu yağ yapmasın diye fazla vermiyorum
erkek biraz dişiden küçük ama ikiside kızgın anlamıyorum neden hala yumurtlamadılar birde erkek dişiden korkar oldu mesela erkek yem yerken dişi yemliğe yaklaştığında hemen tüneğe çıkıyor erkeğin bide atak tırnakları 1 er tane var tırnakları sıkıntı

Erkekte sanırım mantar başlamış, kafesin dibinde ızgara var mı?

evet var ızgara peki mantar için ne yapabilirim cıftleşmeye engelmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Erkekte sanırım mantar başlamış, kafesin dibinde ızgara var mı?

travazol ve terminus ve bepanten krem var hangisini süreyim şimdiden ?

Mantar bulaşıcıdır, troysd mantar kremi alın eczaneden.. kulak cöpü ile gagasında mantar olan yerlere yedirin.. kusunuz büyük ihtimalle ayak tırnaklarını da mantara baglı olarak kaybetti.. mantar kremini gece uyuyacağınıza yakın sürün ki, gece ısıgı kapattıgınızda kus temizlemeye calısmasın kremi..

Dişi kuşunuzun yağlanma sorunu için ise, Haftada 2 kez 3 damla limonu suluguna damlatıyorsunuz. Su 1 gün sulukta duracak, sonra taze su ile değiştireceksiniz.. Kusa nijer gibi yaglandırıcı tohumları bir süre vermeyin.

İyi forumlar dilerim...

Mantar bulaşıcıdır, troysd mantar kremi alın eczaneden.. kulak cöpü ile gagasında mantar olan yerlere yedirin.. kusunuz büyük ihtimalle ayak tırnaklarını da mantara baglı olarak kaybetti.. mantar kremini gece uyuyacağınıza yakın sürün ki, gece ısıgı kapattıgınızda kus temizlemeye calısmasın kremi..

Dişi kuşunuzun yağlanma sorunu için ise, Haftada 2 kez 3 damla limonu suluguna damlatıyorsunuz. Su 1 gün sulukta duracak, sonra taze su ile değiştireceksiniz.. Kusa nijer gibi yaglandırıcı tohumları bir süre vermeyin.

İyi forumlar dilerim...

travazol ve terminus elimde olan bu ilaçlar var biraz önce kuşun ayaklarına gagasına ve tüneklere travazol sürdüm inşallah düzelir peki mantardan giden tırnaklar geri gelirmi

Kuşları o şekilde rahatsız edici pozisyonda tutmaya devam ederseniz daha çok beklersiniz. Kuşlara güven aşılamak lazım , ama siz bu pozisyonla patron benim ne istersem o olur diyorsunuz çok yanlış bir davranış...

Kuşları o şekilde rahatsız edici pozisyonda tutmaya devam ederseniz daha çok beklersiniz. Kuşlara güven aşılamak lazım , ama siz bu pozisyonla patron benim ne istersem o olur diyorsunuz çok yanlış bir davranış...

fotoğrafını yakından çekebilmek için mecbur avucumun içine aldım ürkek ele alışkın değil o yüzden rahat durmuyor zaten kuşları elime pek sık almam

Geri