Karadeniz Pet

stres

• Konbuyu başlatan ozan beyazıt
  • Başlangıç tarihi
O

ozan beyazıt

Guest
kus sters altındaysa bu durumdan cıkarmanın yolu nedır

Ozan bey, muhabbet kuşunuz yeni mi geldi? Yoksa daha önceleri de sizdemiydi?

Tevfik bune hız sabah tek bir cvp vermediin konu altında bana şimdi sürekli msj sayısı 2 3 olan üyeler yardım amaclı konular acıyo ve sende hızır gibisin kolay gelsin ;)

tefık bey kus bır hafta oldu gelelı cınsı jumbo mızacından oturu bıraz hantal oldukları asıkar lakın ustundekı stresı henuz atmıs vazıyette degıl

Tevfik bune hız sabah tek bir cvp vermediin konu altında bana şimdi sürekli msj sayısı 2 3 olan üyeler yardım amaclı konular acıyo ve sende hızır gibisin kolay gelsin ;)

Sabah işim vardı kardeşim Muhammet para aktardı da birazcık :) Destek olmak lazım, ben fazla kafamı toparlayamıyorum bu aralar 1 hafta 10 gündür hastalıkla uğraşıyorum. Kendime geldiğimde daha yararlı şekilde faydalı olurum umarım :)

tefık bey kus bır hafta oldu gelelı cınsı jumbo mızacından oturu bıraz hantal oldukları asıkar lakın ustundekı stresı henuz atmıs vazıyette degıl

Jumbolar çok az hareket ederler, gün içerisinde 5-10 defa öterler veya ötmezler. Biraz kızıştığı zaman fazlalaşır bu sayılar, zamana ihtiyacınız var Ozan bey zamana bırakın derim.

bır tavsıyenız varsa uygulamaktan memnun olurum saygılar

Ozan bey, genel de bu tür olaylar kafesin yeri değiştiğinde veya ilgi eksikliği yaşadığında olur. Kuşlar en sosyal canlılardır. Eğer kafesinde arkadaşlık edeceği bir kuş yoksa onun arkadaşı bizlerizdir. Ve bizlerde ihmal edersek ciddi psikolojik sorunlar yaşıyorlar. Bu en kötüsüyle bile sonuçlanabilir. Çünkü ya sonunda intihar eder yada kendilerine çok zarar vererek kötü sonu yaklaştırırlar.

Geri