petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

stres

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ozan beyazıt tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ozan beyazıt

kus sters altındaysa bu durumdan cıkarmanın yolu nedır

2. Tevfik AKTUNÇ

Ozan bey, muhabbet kuşunuz yeni mi geldi? Yoksa daha önceleri de sizdemiydi?

3. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Tevfik bune hız sabah tek bir cvp vermediin konu altında bana şimdi sürekli msj sayısı 2 3 olan üyeler yardım amaclı konular acıyo ve sende hızır gibisin kolay gelsin ;)

4. ozan beyazıt

tefık bey kus bır hafta oldu gelelı cınsı jumbo mızacından oturu bıraz hantal oldukları asıkar lakın ustundekı stresı henuz atmıs vazıyette degıl

5. Tevfik AKTUNÇ

Sabah işim vardı kardeşim Muhammet para aktardı da birazcık :) Destek olmak lazım, ben fazla kafamı toparlayamıyorum bu aralar 1 hafta 10 gündür hastalıkla uğraşıyorum. Kendime geldiğimde daha yararlı şekilde faydalı olurum umarım :)

Jumbolar çok az hareket ederler, gün içerisinde 5-10 defa öterler veya ötmezler. Biraz kızıştığı zaman fazlalaşır bu sayılar, zamana ihtiyacınız var Ozan bey zamana bırakın derim.

6. ozan beyazıt

bır tavsıyenız varsa uygulamaktan memnun olurum saygılar

7. Tevfik AKTUNÇ

Kuşunuz kaç aylık veya yaşında? Cinsiyeti erkek sanırım? Ona göre yorumlarda bulunuyum Ozan bey

8. ozan beyazıt

sanırım 6 aylık erkek

9. Tevfik AKTUNÇ

Ozan bey, genel de bu tür olaylar kafesin yeri değiştiğinde veya ilgi eksikliği yaşadığında olur. Kuşlar en sosyal canlılardır. Eğer kafesinde arkadaşlık edeceği bir kuş yoksa onun arkadaşı bizlerizdir. Ve bizlerde ihmal edersek ciddi psikolojik sorunlar yaşıyorlar. Bu en kötüsüyle bile sonuçlanabilir. Çünkü ya sonunda intihar eder yada kendilerine çok zarar vererek kötü sonu yaklaştırırlar.

Sayfayı Paylaş