petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

stres

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrharsln tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. emrharsln

emrharsln New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar sormak istedigim bi kac soru var
    1 stres kusu oldururmu
    2 stresten kurtarmak icin neler yapabilirim
    Hayvan gık demiyor cok uzuluyorum erkek kusuma disi atmistim acemiligimize denk geldi disi kus biraz buyuktu sonradan ogrendimki disi çek'miş hayvani strese sokmusuz farkinda olmadan disiyi cikardik ama olan oldu disi kafesten ciktiktan sonra 1 hafta iyiydi kus. yine eskisi gibi hareketliydi fakat sonradan bi duruldu sesini duymuyoruz hayvanin. Yalnizliktanmi strese girdi disinin dayak atmasindanmi girdi onuda kestiremiyoruz. disi alalim diyoruz bu seferde daha kotu olmasindan endiseleniyoruz. Suanlik ilk hedef hayvani stresten kurtatmak napmaliyiz degerli bilgilerinizi paylasirmisiniz. Tesekkurler.

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    53
    Stresten kuşların intihar ettiğini okudum duydum ama ne denli doğru orası meçhul. Kuşuna ilk donemler ki kadar ilgi göstermen gerekir yada yanına kuş almalısın ilgilenemiyosan

3. emrharsln

emrharsln New Member

Beğenileri:
    0
    Eskisinden daha fazla ustune dusuyoruz ama hic pas vermiyor tesekkurler

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Sosyal canlılar ve bence yine iyi gelecek olan kendi türünden bir canlı. Yanına bir kuş alabilir kendisine seçtirebilirsin.Ne istediğini biliyorsun uysal olmasına dikkat edersin diye düşünüyorum. Bu mümkün olmazsa da başta birkaç hafta ayrı kafeslerde durup alışma süresi verip azar azar dışarıda bir araya getirerek alışma durumlarını gözlemleyebilirsin.

5. Show Jumbocu

Show Jumbocu New Member

Beğenileri:
    0
    stres öldürmez ama süründürür :D

Sayfayı Paylaş