Karadeniz Pet

Şu 3 kafesten hangisi?

Yavuz GEREKLİOĞLU

Emektar Üye
Aşağıdaki kafeslerden hangisini tercih etmeliyim?

1) Boy: 50
En:30
Yükseklik:53
Hacim: 80
2enyt6x.jpg

2) Boy: 60
En:38
Yükseklik:52
Hacim: 120

9j10lt.jpg

3) Boy: 45
En: 35
Yükseklik:84
Hacim: 137

qp2zqh.jpg

kaç kuşunuz var ona göre hagen visionlar baya kaliteli hatta bence en iyisi ama tek kuş için fazla büyükler

genelde benim gördüğüm kadarıyla tabi kuşlar dikey değil yatay kafesi seviyo yani 3.yü alırsanız kuşlar onun hakkını vererek kullanmaz hep üstte durur tam anlatamadım ama inş anlamışsınızdır

genelde benim gördüğüm kadarıyla tabi kuşlar dikey değil yatay kafesi seviyo yani 3.yü alırsanız kuşlar onun hakkını vererek kullanmaz hep üstte durur tam anlatamadım ama inş anlamışsınızdır

Hagende hepsi yatay tel imac da ön arka yatay tel.Yani üçüde yetay tel zaten.

3 kafesi görsel yapmışsın ama sondan 2 kafes hagen olunca kimse ımac demez

3 kafesi görsel yapmışsın ama sondan 2 kafes hagen olunca kimse ımac demez

Ozaman 1'i eledim.3'ün hacmi 137 birim 2'nin hacmi 120 birim(en boy uzunluk çarptım) fiyatları yakın.
2 ile 3 arasından hangisini tercih etmeli özellikle yükseklik göz önüne alınarak.(Arkadaşlardan biri kuşlar yatay kafes sever diyor)

Okan Bey rica etsem, şu kafesler kaç kuş alır kasmadan rahatça ,kardeşimle karar verdik Hagen alacağız ama model seçeceğiz.
S01=
S02=
M01=
M02=
L01=
L02=
Teşekkürederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Kusura bakmayın ben telden bahsettiniz sandım ne demek istediğinizi anladım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

2. kafes yeterli diğeri fazla yüksek.

Mehmet Bey 1 deki resim İmac o da iyi bir marka sanırım ama kimse tavsiye etmiyor.Hagenin kullanımı mı daha kolay?

Geri