Karadeniz Pet

Su damlası gibi dışkı? anlayan varsa lütfen yardıö

ftrci05

Yeni Üye
Çok hareketli bir kuşum var. Bgn dışkısına baktım katı hiç bir şey yok sadece sıvı var. Beyaz bir sıvı su damlası gibi. Kuşun poposundaki tüylerde hafiften bir yeşil yapışıd sışkı var ama az öyle çoo değil. Ve son 1 saatte bir anda durgunlaştı. Kabardı hafiften. Erken dönemde ne yapabilirim? Bu su damlası gibi dışkı neyin göstergesi

Yumurtlama ihtimali yoksa ishaldir biraz marul atsan duzelir ha her sivi diskida ishal değildir tabi yer degisikligi ceyranda kalma falandan olur resim koyarsaniz daha net olur kusun poposunu da koy

İshal kuşa meyve ve sebze vermeyin. Aspur (sade kanarya yemi) verip birkaç gün takip edin.
Önüne gelen olur olmaz cevap yazıyor. İlaç tavsiye edenler, şunu yap bunu yap diyenler.. Yazıktır günahtır. Bir canlının hayatı söz konusu.

Yumurtlama ihtimali yoksa ishaldir biraz marul atsan duzelir ha her sivi diskida ishal değildir tabi yer degisikligi ceyranda kalma falandan olur resim koyarsaniz daha net olur kusun poposunu da koy

Kardeşim teşekkür ederimde marulun bence ishale faydası olmaz daha çok zararı olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:16 -->-> Daha önceki mesaj 11:14 --

İshal kuşa meyve ve sebze vermeyin. Aspur (sade kanarya yemi) verip birkaç gün takip edin.
Önüne gelen olur olmaz cevap yazıyor. İlaç tavsiye edenler, şunu yap bunu yap diyenler.. Yazıktır günahtır. Bir canlının hayatı söz konusu.

Levent hocam ishalde değil yani sanki direk su damlası yanı seffaf hiç dışkı yok direk idrar gibi. Bi an gelio çok hareketli bi an geliyor çok yorgun kabarıyor. İthal erkek show yoldan geldiği için olabikir mi? Birazda eve getirirken üşümüş olabilir. Bir sıkıntı olur mu aspur dışında ne verebilirim

çok su içince su damlası problem olmuyordu.ama sizin kuş bunun üstüne, kabarık duruyorsa bi problem vardır.

Valla kardesim ben bunu veterinere dayanarak söylüyorum ilacdan daha iyi dogal yollarla bende denedim acikcasi faydasini da gördüm yinede size kalmis tabi

kabarık gibi duruyor sanki tam anlayamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

???

Son düzenleme:
Geri