petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Su damlası gibi dışkı? anlayan varsa lütfen yardıö

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ftrci05 tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. ftrci05

ftrci05 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok hareketli bir kuşum var. Bgn dışkısına baktım katı hiç bir şey yok sadece sıvı var. Beyaz bir sıvı su damlası gibi. Kuşun poposundaki tüylerde hafiften bir yeşil yapışıd sışkı var ama az öyle çoo değil. Ve son 1 saatte bir anda durgunlaştı. Kabardı hafiften. Erken dönemde ne yapabilirim? Bu su damlası gibi dışkı neyin göstergesi

2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Yumurtlama ihtimali yoksa ishaldir biraz marul atsan duzelir ha her sivi diskida ishal değildir tabi yer degisikligi ceyranda kalma falandan olur resim koyarsaniz daha net olur kusun poposunu da koy

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    İshal kuşa meyve ve sebze vermeyin. Aspur (sade kanarya yemi) verip birkaç gün takip edin.
    Önüne gelen olur olmaz cevap yazıyor. İlaç tavsiye edenler, şunu yap bunu yap diyenler.. Yazıktır günahtır. Bir canlının hayatı söz konusu.

4. ftrci05

ftrci05 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim teşekkür ederimde marulun bence ishale faydası olmaz daha çok zararı olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:16 -->-> Daha önceki mesaj 11:14 --

Levent hocam ishalde değil yani sanki direk su damlası yanı seffaf hiç dışkı yok direk idrar gibi. Bi an gelio çok hareketli bi an geliyor çok yorgun kabarıyor. İthal erkek show yoldan geldiği için olabikir mi? Birazda eve getirirken üşümüş olabilir. Bir sıkıntı olur mu aspur dışında ne verebilirim

5. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    çok su içince su damlası problem olmuyordu.ama sizin kuş bunun üstüne, kabarık duruyorsa bi problem vardır.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Kuşlar korktuklarında idrar bırakırlar. Ancak sürekli kaka böyleyse ve halsizse rahatsız olabilir.

7. ftrci05

ftrci05 New Member

Beğenileri:
    0

Bazen o kadar hareketli ki deli dana gibi bazen kabarıp beklio

8. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Valla kardesim ben bunu veterinere dayanarak söylüyorum ilacdan daha iyi dogal yollarla bende denedim acikcasi faydasini da gördüm yinede size kalmis tabi

9. ftrci05

ftrci05 New Member

Beğenileri:
    0

kabarık gibi duruyor sanki tam anlayamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

???

#9 ftrci05, 3 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 3 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş