Karadeniz Pet

Şu delikanlıya bir bakın

• Konbuyu başlatan Mithat ÜNALOĞLU
  • Başlangıç tarihi
M

Mithat ÜNALOĞLU

Guest
Sevgili kardeşlerim bugün sahiplendiğimiz mubişimizi sizlere de göstermek hemde genel fikir almak istedim

RbQPgj.jpg

n5EWyl.jpg

Gördüğüm kadarıyla kanat tüylerinde sıkıntı var.

Evet kanat tüylerinde sıkıntı var , uçma da problem var mı ?

sol kanadında sorun var evet bende farkettim daha sonradan kendini yenilemez mi ?? bilen arkadaşlar söyleyebilirmi ??

Kuş yavru değil.

kesik değilse yeniler kanat tüylerini, vitamin ve mama takviyesi yapın, kuşunuz yavru değil;

arkadaşlarım ilginiz için teşekkürler yavru olmadığını biliyorduk ama kanattaki sorunu da eve geldiğimizde gördük ... İlk defa bir muhabbet kuşum oldu arkadaşlar o yüzden bana fikir verirseniz sevinirim ...
ele alıştırmak veya konuşturmak için çok mu geç bu delikanlı için görüşünüzü alabilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alışma konusunda sizin ilginize bağlı, konuşması yavrulara göre daha daha zor olacaktır,

Hic ugrasmayin. Cok gec ve zor.

saolun verdiğiniz bilgilere çok çok teşekkürler .... evimizin yeni üyesi artık herşeyiyle kabulümüzdür .. uzun ömürlü mutlu sağlıklı olsun yeter ...
sizin kuşlarınızda sağlıklı uzun ömürlü olur inşaallah allah hepsini nazardan esirgesin

öncelikle çok güzel bir kuş sahiplenmıssınız. hayırlı olsun. hiç korkmayın kanat tüyleri de kendini yenileeyecek ve çıkacak.

Hic ugrasmayin. Cok gec ve zor.

Şu yorumu lütfen dikkate almayalım. Arkadaş , belli ki kendi kuşunu yavruyken ballı krakerleri yedire yedire öldürmüş. Geç değil dostluk hissini ona hissettirin. Bir arkadaş gibi davranın . Dertleşin , sırrınızı anlatın.

saolun verdiğiniz bilgilere çok çok teşekkürler .... evimizin yeni üyesi artık herşeyiyle kabulümüzdür .. uzun ömürlü mutlu sağlıklı olsun yeter ...
sizin kuşlarınızda sağlıklı uzun ömürlü olur inşaallah allah hepsini nazardan esirgesin

Bence ilginizle ve sevginizle kisa surede size alisir. Ben yas olayina cok takilmiyorum. Yavru ya da yetiskin sonuzta Sicakkanli hayvanlar bunlar... Once kafesine alissin, sonra elinize ve omzunuza alistirin. Bir de bakmissiniz evin her yerinde, omuzunuzda sizinle dolasir duruma gelmis :) Ayrica cok sevimli masallah... Kusunuzla saglikli, huzurlu gunler..

Amaciniz tartismak mi? Kus buyuk yavruya gore daha zor oldugunu belirtmek istedim. Sacma sapan konusmanin geregi yok.

sevgili kardeşlerim sevgili arkadaşlarım tüm söylenenler hepsi kulağıma küpe ... evde can olsun şu doğa harikası dostlarımızla bir nebze hayatı paylaşalım bana yeterde artar ... siz hayvan dostlarınında farklı düşünmediğinden en doğruyu söylemeye çalıştığından zerre şüphem yok ... gönlümü rahatlattı sözleriniz zaman zaman yine yardımınıza baş vuracağım gelişmeleri size aktaracağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

haylazın bir diğer fotoğrafı :D

BR8yd9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
maşallah çok güzel renkleri var inşallah istediğiniz gibi bir kuş olur

Yaklaşımınız çok hoşuma gitti. Sizin gibi düşünen insanları takdir ediyorum. Onun mutlu yuvası oldu petshoptan kurtuldu. İnşallah kanadı da düzelir.

Geri