petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Su içme sorunu yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve junius3434 tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. junius3434

kuşumu alalı 2 haftadan fazla oldu hiç suluktan su içtiğini görmedim. geçen gün banyoluk aldım ordan gidio su içiyor :) acaba bu zamana kadar sulugu farketmeme gibi bi durum mümkünmüdür. suluk sarı renkte acaba suyumu görmüyor anlamadım ?

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    2 haftadır yaşıyorsa mutlaka içiyordur.

3. junius3434

aynen orası öylede şaşırdım bu durum karşısında

4. Mana

Mana Guest

bende içmiyorlar sanıyordum çünkü görmüyordum hiç içtiklerini ama içiyorlarmış en son gördüm :) yaşadığına göre içiyor yani...

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Günde içtikleri 3-5 damla bu kuşlar fazla su içmiyor.

6. kartall82

kartall82 Guest

suluğun rengi önemli değil kuşlar yeterki suyu içmek istesinler her türlü buluyorlar merak etmeyin göründüklerinden fazlası ile zeki hayvanlar

7. BARAN

BARAN Guest

muhabbet kuşu işine geldiginde çok zeki hayvanlardır mutlaka su içiyordur lakin sıklıkla içmedikleri için görmen biraz zor ben benim kuşu daima dışarı bırakırdım 3 gündür onun iyiliği için kafesten çıkarmıyorum ve halen cik cik ötüyor kafeste durmuyor :) biraz kıymet bilsin dimi :)

8. junius3434

cevaplarınız çok değerli teşeşkkür ederim herkese

Sayfayı Paylaş