Karadeniz Pet

Su içmeme

Oguzcan

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar. Kuşum hiç su içmiyor su seviyesi hiç azalmıyor dün iyice kafama takıldı ve su seviyesine çizgi çektim bakiyim hiç su içmiş mi diye ama bugün baktım hiç kıpırdama değişme yok ne yapmamı önerirsiniz normalmi su içmemesi.

Hocam çizgi çektim hiç azalma yok ya

Arkadaslar konu açacaktım ama buradan yazmam daha uygun. Şuanda erkek muhabbet kusum tüm gün uyuyor ve kabarık bir şekilde, zayıf düşmüş güçsüz. Ara sıra uyanıyor biraz yem yiyor geri uyumaya gidiyor. Su içtiğinide pek görmüyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Arkadaslar konu açacaktım ama buradan yazmam daha uygun. Şuanda erkek muhabbet kusum tüm gün uyuyor ve kabarık bir şekilde, zayıf düşmüş güçsüz. Ara sıra uyanıyor biraz yem yiyor geri uyumaya gidiyor. Su içtiğinide pek görmüyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

kuşun soğuk almış olabilir kardeş sıcak tutup vitamin vermen lazım

not : başka bir nedenide olabilir

hocam sıcak tut daha çabuk iyileşir düzelir. Eline al kuşun ayaklarına bak soğukmu sıcakmı nasıl diye.

Vitamin veriyorumda içmiyor gibi, ara sıra uyanıp yemek yiyor sadece. Ben kendim mi elime alıp su içirim ?

Kuş kaç aylık?

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Geri