petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Su içmesi ve dışkısı fotolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cakir33 tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim bıdık isminde muhabbet kuşum var, çok hareketli ve normalden çok fazla su tüketiyor bu yüzden tahmin ediyorum bazen dışkısını su şeklinde yapıyor bazen de sulu dışkı şeklinde yapıyor.Normal dışkı yaptığı da oluyor.Bunun kuşa zararı olur mu ? olursa ne yapmalıyım.İshal değil olsa anlarım halsizlik vb hastalık belirtisi yok sağlık durumu çok iyi yemini fılan da iyi yiyor.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    kuşların dışkı ve idrar çıkış delikleri aynı dır.bazen dişkı yaparken de idrar yapabılıyorlar aynan da yaptıkları için bu görüntü oluşuyor .çok su içtiği için de fazla idrar yaparlar. bi sıkıntı yok benim düşüncem resim idrar resimi. ishal olursada dışkı su gibi oluyor o durum da tedavi öneririm..

3. Eray Saygın

Bencede sorun yok ve su iyi içen kuşlar daha sağlıklı olarak bilirim bazı kuşlar çok az su içerler sen rahat ol ;)

Sayfayı Paylaş