petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Su İcmiyor,Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı

Kusumu alalı 2 gun oldu bu 3.gunu elimle yem yedirdim dudagıma marul koydum yedirdim bana cok alıstı yanlız geldiginden beri su icmedi neden ve tuylerini kabartıp duruyor dışkısı normal.

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Sulugun Yerini bilmiyodur görebildiği sürekli tünediği bir yere koyun.

3. Burak Boyacı

bende oyle dusundum gosterdim yerini kafasını hafif batırdım ama icmiyor

4. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    2 gün oldu diyosun durgunluğu ondandır normal suyı görebilceği bi tüneğe koy arkadaşın dediği gibi ama zaten içiyodur o senin görmediğin zamanlarda 3 gün susuz kalması zor

5. Ferhan Celik

benim kuşlarım suya vitamin koyduğumda içmezdi :D eğer vitaminli suysa, suyu bikaç gün vitaminsiz verebilirsin.

6. Burak Boyacı

evet bende belli olsun diye kalemle cizdim ama hic eksilmiyor

7. Yılmaz Ç.

2 gün dayanamaz susuz. Nasıl dayansın. Bende hiç görmüyorum ama bal gibi içiyorlar su.

8. Burak Boyacı

hmm peki tesekkurler neden tuylerini kabartıyor ?

Sayfayı Paylaş