petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

su içmiyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    kuşların geldiklerinden beri su içtiklerini görmedim suluklarıda neredeyse buharlaşmayla eksilen hızda eksiliyor ben yokken içiyor bile olsalar 5 6 saat su içmeden durmaları normalmi

2. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

Yeni aldiysan normal dostum içerler merak etme... kafesi tanimaya çalişiyolar...

3. Tuncay ÇAĞATAY
    Gizli

muhabbetler cok fazla su icmezler.siz goremiyorda olabilirsiniz..

4. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

suluğun yeri suyun kalitesi vitamin vs. içmesini etkiler

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

Bende içmiyorlar sanıyordum ama içiyorlar :) yalnız çok az miktarda. Merak etmeyin içiyorlardır siz görmeden ;)

6. bnmkıler ço fazla ıçıo ama hergun suluklarını degıstrıorum suyumu sevdıler yoksa çok yedıklerı için mi yemlerini mamalarını fln gecen gun sulugunu doldrdum taktm ertsı gun aksma baktm nerdyse bıtmk uzereydı dökülmüşmü fln dıed baktm ama hyr bı damla yoktu yerde nem bıle yoktu dmkkı ıçmş bzm keratalar bnmkılern bu kdr cok su tuketmesı norml mı

Sayfayı Paylaş