petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

su icmiyr

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    lutfen yazimin tamamini okumadan yorum yapmayin 3 aylik evcil erkek bi kusum var dun ona arkadas olsun diye 1 aylik disi aldim suan farkli kafeste farkli odada sorunum su disi kusun diskisi yemyesil kapkati galiba dunden beri hic su icmemis ne yapmam lazim veya zamanla o icermi

2. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    cani istediginde mutlaka icer merak etme. Benim kusumda ilk geldiginde yemlikten yem yemiyodu karni acikinca oyle bi yiyo ki :)

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Daha yeni gelmiş sıkıntı yok o içer maşallah kuşlarınıza

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlısı olsun. Paniğe gerek yok. Eğer hasta değilse yemini de yer, suyunu da içer. Yeni bir ortama girdiği için stres yapmıştır ve ortamı tanımaya çalışıyordur.

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bnde oyle tahmin ediyrdum ama gene diskisi korkuttu beni diger kusmda geldigi gun yem yemedi su icmedi ama diskisi normaldi bununki ise kupkuru koyu yesil siyah arasi bi renk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:43 -->-> Daha önceki mesaj 07:41 --

abi hasta degilsin dionda asil o beni korkutuyr cunku kus simdi bi yerdeyse 2 saat sonra gene ayni yerde mesela dun tunegin ucunda yan durmustu sabah baktim tamamen ayni yerde hic hareket etmemis

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:44 -->-> Daha önceki mesaj 07:43 --

insallah abi

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlar kendilerine belirli yerler seçerler kafeste. Sen onu farkedemezsin hareket ettiğini sürekli yanında değilsen.

#6 Gokhan ERKAN, 16 Nisan 2015
    Son düzenleme: 16 Nisan 2015
  7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ortama yeni gelen kuş, özellikle de erişkin değilse, yem yemez, su içmez görünür, kafesin hep kendini güvenli hissettiği bir bölümünde durur. Onu sürekli gözlemektense yalnız bırakın, daha çabuk alışıp normal hayatına başlasın.

8. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    tmm abi saol bende hastalikli diye cok korkmustum tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:01 -->-> Daha önceki mesaj 07:59 --

tmm aga saol insallah dediginz gibi bi sikinti cikmaz

Sayfayı Paylaş