petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Su ilaclari alicam ama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanyildiz302 tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar inanin kusum oldukten sonra aklim basima geldi 2 yavru kusuma cok iyi bakmak istiyorum Insallah bunlari kullanmama gerek kalmaz ama onlemimi almak istiyorum su ilaclar sizce iyimidir hepsini almak istiyorum birde size sorayim dedim.
    Soguk alginligi icin:
    Ishal icin:
    Vitamin: (Belki Avisol B olaninida alirim)
    Bit,Parazit ve Kasinma icin:
    Almadan once sorayim dedim sizce iyimi bu ilaclar etkisini goren varmi?

#1 furkanyildiz302, 2 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Haziran 2015
  2. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    hepsini kullandım ama avidare çözelti olan isal yapmıştı. Diğerlerinde sorun yaşamadım

3. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Bende Avisol vitamin kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır alma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

Bu ilaçları kullananlar genelde olumlu sonuç alamadıklarını yazıyorlar. Açıkcası vet.hekimin vermediği ilacı da kullanmak istemem şahsen. O sprayin de bir işe yaradığını düşünmüyorum ben de aldım kullandım.Vitaminin içinde B vitlerini barındıranlar varken niye bunu alasın ki? Şimdi tecrübelilerden aldığım önerileri paylaşıyım dilersen dikkate alırsın. Bir için kullanılan önerilen 3 şey var vilmectin damla, biyodust toz,ardap var. Kaç kuşun var bilmiyorum. İlla dış parazit önleyici istiyorsan vilmectini elinde bulundurabilir hem de kullanırsın. Vitaminin içinde b vit yoksa ne gerek. Aminosolü öneriyorlar daha başka başka vitler de var mybestshop u falan inceleyebilirsin.

5. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Vitamin olarak aminovit araştırabilirsin bence. Kullandım ben

Sayfayı Paylaş