petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şu kuşa bakın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

[YOUTUBE]XLRoea240x0[/YOUTUBE]
    O KENDİ EVİNİ KENDİSİ YAPSIN BEN KENDİKİLERİMİ VİLLA VERİYİM YİNE TIK YOK :D

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Süper bişey yaa valla helal olsun bu kuşlara..Dediğiniz doğru onlar kendi yapıyor , biz evde villa gibi hazırlıyoruz b,de beğenmiyorlar :)

Paylaşım için teşekkürler..

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Mevlam ol diyince oluveriyor işte seni yaradana kurban olurum ben.. Çok güzel bir paylaşımdı evde oturanlar çok şanslı arka taraftan camı kapatmadı.. Ben olsam sabırsızca yavruların büyümesine bakardım :)

4. Süleyman Aydın

Ö.değil Ustalarım size bişiy anlatıyım. Şimdi bizim kuşlar etrafı çok kirletiyordu. Annem de onlara tül yaptı kendi elleriyle bu kuşlar bu tüle yapmadığını bırakmıyorlar. Bİ o kuşa bakıyorum bu bizimkilere :D

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    o kuş kemirici değil ama sendekiler kemirmeyi çok seviyor ;) :)

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ne kadar üstüne gidersen o kadar olmuyor ustam :D İşte yokluk içinde neler yapıyorlar, bizimkilere yuvalarını ayaklarına getiriyorsun yine tık yok :D

7. Tevfik AKTUNÇ

Ben kafesten çıkartıp odaya çamur koymaya gidiyorum kendileri uğraşsın artık :D

8. Süleyman Aydın

:D Bu güzeldi abi. :D

9. Süleyman Aydın

Kurban olduğumum ALLAH ne güzel yaratıyor

10. Süleyman Mert DEMİRSOY

Maşallah. Kırlangıçtan iyi örüyor :)

Sayfayı Paylaş