petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şu Masuma Bir Ad İstiyorum Sevgili Arkadaşlarım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taşkın tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    Arkadaşlar bugün çarşıdan geçerken muhabbet kuşlarına bakıyordum. Bu masum civcivi gördüm dayanamadım aldım. O kadar masumdu ki bana bakışı içim böle bir acayip oldu. Eve gelişimiz biraz ızdıraplı olsada şuan çok sakiniz ve odamı tanımakla meşgul. Küçücük bu masumun kuyruğu yok. Cinseyeti erkek ve 1,5 aylık diye aldım yanlıyormuyum bilmiyorum bu konuda sizlerin yorumlarınıza ihtiyacım olduğunu söylemeliyim. Ve bu güzele bir isim vermenizi siz sevgili hobi dostlarımdan istiyorum :)

Bir kuş insanın hayatını değiştirir mi benim değiştirdi.

Resim 1:

Resim 2:

#1 taşkın, 5 Haziran 2016
    Son düzenleme: 5 Haziran 2016
  2. Chris Eddie

Beğenileri:
    1
    Gerçekten çok tatlı, değişik bir isim olsun. Masum'u da bir isim olarak kullanabilirsin mesela. :D

3. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    ınternette gormustum hokkabaz ismi çok hosuma gıtmıstı benım

Sayfayı Paylaş