Karadeniz Pet

Şubat 2014 Yarışma Başvuru / Çekiliş Sonucu Açıklandı

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Merhaba,

14 Şubat Sevgililer Günü için düzenleyeceğimiz yarışmamızı sizlerin huzurunda başlatıyorum.

Yarışmaya Kimler Katılabilir ?

• Nickinde sadece ADI ve SOYADI yazanlar. ( Nick değişim talebinde bulunmak için TIKLAYIN )
  • En az 50 Mesaj hakkına sahip olanlar.
  • Üyelik tarihi 06.01.2014'den önce olanlar.

Yarışmaya Katılabilmem İçin Ne Yapmam Gerekiyor ?
  • Konu altına sadece YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORUM yazmanız yeterli.

Ödül Ne Peki ?
  • 1 Adet Orjinal Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu ( Samsung Türkiye Garantili ) / 1.150 TL
  • 1 Adet Orjinal Spigen Neo Hybrid Kılıf / 50 TL

Kargo Ücreti Ne Kadar ?
  • Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. Max. 10 TL

Yarışma Tarihleri

• Yarışma Başlangıç Tarihi: 06.01.2014
  • Yarışma Bitiş Tarihi : 10.02.2014

NOT:
  • 1 Asil 1 Yedek Talihli olacaktır.
  • Asil Talihli eğer ben telefon ödülünü istemiyorum kuş istiyorum derse kendisine 1 erkek 1 dişi olmak üzere show jumbo yavru gönderilecektir.
  • Asil Talihli kuş talep ettiği taktirde telefon ödülü yedek talihliye gönderilecektir.
  • Eğer Asil Talihli kuş talep etmezse Yedek Talihli hiçbir ödül kazanamayacaktır.
  • Konu altına YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORUM dışında yazılan her türlü yorum sorgusuz sualsiz silinecektir/düzenlenecektir.

HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM :)

DUYURU

22.01.2014 an itibariyle Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu elime ulaşmıştır. Cihazda ölü piksel var mı yok mu, cihazda kargo ile gelirken herhangi bir sorun oluştu mu oluşmadı mı, cihazda herhangi bir arıza olup olmadığını tespit etmek adına cihazın kutusunun ambalajı sökülmüş olup cihaz kontrol edilmiştir. Ekranında 2 adet koruyucu jelatin vardı. En üstteki yazılı bir jelatindi o jelatini kaldırmak zorunda kaldım çünkü üzerinde yazılar olduğu için ölü piksel olup olmadığını test yaparken göremezdim. Cihazda tüm kontroller yapıldı. Herhangi bir sorun vs. bulunmamaktadır. Android 4.3 güncellemesini telefonu açtığım için kendini güncelledi. Herşey stabil durumda çalışmaktadır.

Kutusunu açıp kontrol etmek zorundaydım. Eğer ürün arızalı çıksaydı bizzat benim geri gönderip değişim talep etmem gerekiyordu. Bu yüzden gerekli kontrolleri kendim yaptım. Ürün size ulaştığı vakit lütfen kargocuyu biraz bekletip sizde gerekli kontrolleri yapınız. Kargocuyu gönderip ardından kontrol etsenizde birşey fayda etmez. Çünkü kargocu size bir kağıt imzalatıyor ve tüm sorumluluk ondan çıkmış oluyor.

Çekiliş Sonucu Açıklandı

Asil Talihli: Ceren Özcan

Yedek Talihli: Okan Çevik

[YOUTUBE]DeBqdXMn8C8[/YOUTUBE]​

Yarışmaya katılmak istiyorum

Son düzenleme:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yarışmaya katılmak istiyorum.

Herkeze başarılar.

Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza kısmet olur.

Yarışmaya Katılmak İstiyorum.

Yarışmaya katılmak istiyorum.....

Geri