Karadeniz Pet

Şubat 2014 Yarışma Başvuru / Çekiliş Sonucu Açıklandı

merhaba arkadaşlar , öncelikle sonuçta bu hediyeyi almak için taş atıpta kolumuz yorulmadı. çıksa " çok şanslıyım piyango bana vurdu" , çıkmasa " zaten ihtiyacım yoktu , inşallah ihtiyacı olan birine ulaşmıştır " cümleleri kurmamız gerekirken ; yazılanları okuyorum ve bu cümleleri kuramıyorum , sakın yanlış anlamasın kimse sonuçta bu bir yarışma ve bunun bir kazananı olacak ama bu kazanan kişi hakkında ciddi soru işaretleri kafamızda oluşuyorsa bir oturup site yöneticileri düşünmeli , acaba iddia ettikleri şey doğru mu diye. çünkü eğer ben yarışmayı kazanmış olsam ve aynı iddiaları bana söyleseler ben hemen kendimi savunma pozisyonuna geçerim , diyelim ki foruma giremiyorum , beni hiç mi tanıyan olmaz bir forumda. Kaç bin kişi var bir kişi de çıkıp savunmuyor bu arkadaşı.

Ayrıca kimse hakkında ahkam kesmek bizim haddimize değil , başta da belirttiğim gibi taş atıp kolumuz yorulmuyor ama forumda ki insanlar da güvensiz bir ortam oluşuyor. Site moderatörlerinden ve muhammet bey den bu kişi hakkında detaylı araştırma yapmalarını talep ediyorum . Ve bir anket düzenleyelim bu anket sonucuna göre yarışma durdurulsun ödülü de muhammet bey götürüp bir çocuk yuvasına bağışlasın. Bence en kesin ve doğru düşünce bu olsa gerek.

Saygı ve sevgilerimle....
abi çocuk yuvasına verilecek bir hediye değilki telefon yani

satılıp parası verilebilir.. :) önemli olan bu olaya bir çözüm bulabilmek . Benim ilk aklıma gelen bu olduğu için yazdım...:)

eğer önemli bir yere aktarılacaksa her üretici bir adet kuş versin satılsın geliri çoçuklara gitsin böyle bişey daha mantıklı olmazmı ayrıca bu yarışma değil sadece bir çekiliş olmuş yarışma deyince ben üretici arkadaşlarla yarışabileceğimizi düşünmüştüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

bize hava çıktı :)

hava herşeyden önemli kardeşim o olmazsa yaşam olmaz :)

Oncelikle iyi dileklerini ileten herkese cok tesekkur ediyorum. Hakkimda halen ileri geri konusulmasi ister istemez canimi sikmaktadir. Bu hediyeye inanin fazlasiyla ihtiyacim vardi ve bana ciktigi icin cok mutluyum. Boylesine guzel bir organizasyonu duzenleyen www.muhabbetkusu.com.tr ailesine cok tesekkur ediyorum.

Muhammet Bey, adres bilgimi ozel mesaj ile tarafiniza iletmis bulunmaktayim.

Ceren Hanım, özel mesajınızı aldım. Allah nasip ederse bir aksilik çıkmazsa en geç yarın öğlene doğru kargoya vermiş olurum. PTT kargo ile göndereceğim. Kargo takip numaranızı özel mesaj ile iletirim size. Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın inşAllah.

Saygılarımla.

Ceren hanım hayırlı olsun güle güle kullanın.Benim de telefonum bozulmuştu bana çıkmasını çok istemiştim. :)

Muhammet bey böyle şeyler bırakın hediye olayında hayatın heryerinde olan şeyler bunlar.bir kişiye çıkar yapacak bişey yok.Zaten ben bu kadar büyük hediye verilen bir site daha görmedim.İnsanlar buraya paylaşım için mi geliyor yoksa hediye için mi anlamadım.Yine de elinize sağlık.

ceren abla güle güle kullan telefonunu hayırlı olsun :)

Öncelikle Ceren hanımı tebrik ediyorum. bu konuyuda ortadaki şüpheyi kaldırmaya çalışıyorum. Ceren hanım telefon elinize geçtiğinde telefon ile çekilmiş resimlerinizi foruma yükleyebilirmisiniz? Eğer yükleyemezseniz kandırılmış ve salak yerine konulduğumuzu düşünmeye başlayacağım.

Elinde günün gazetesini de tutsun mu?

Napıyorsunuz siz yahu..?

Bu stres bu ciddiyet FBI da bile yok ardı arası bi telefon yolluyosanız söylenmeden yollayın..Kargo zaten Ceren adıyla gidecek başkasının alması mümkün değil resime falanda gerek yok bence

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ceren Hanım'a telefonu bugün PTT KARGO ile gönderilmiş bulunmaktadır. Allah nasip ederse bir aksilik çıkmazsa eğer en geç pazartesi günü telefonunuz elinize ulaşmış olur diye düşünüyorum. Tekrardan güle güle kullanmanız dileklerimle.

Bu arada Ceren Hanım rica etsem telefon elinize ulaştığı vakit kargo paketini dahi açmadan fotoğraflarını çekip konuya eklerseniz çok sevinirim. Kargo paketinin üzerine adınızı soyadınızı ve forum sitemizin adresininde yazılı olduğu bir kağıt koyarsanız çok sevinirim. Malumunuz inanmayan çok kişi var :) Bu sayede forumumuzun ve bizlerin ne kadar kaliteli işler çıkarttığımızı görsün istiyoruz herkes..

Ceren Hanım'a telefonu bugün PTT KARGO ile gönderilmiş bulunmaktadır. Allah nasip ederse bir aksilik çıkmazsa eğer en geç pazartesi günü telefonunuz elinize ulaşmış olur diye düşünüyorum. Tekrardan güle güle kullanmanız dileklerimle.

Bu arada Ceren Hanım rica etsem telefon elinize ulaştığı vakit kargo paketini dahi açmadan fotoğraflarını çekip konuya eklerseniz çok sevinirim. Kargo paketinin üzerine adınızı soyadınızı ve forum sitemizin adresininde yazılı olduğu bir kağıt koyarsanız çok sevinirim. Malumunuz inanmayan çok kişi var :) Bu sayede forumumuzun ve bizlerin ne kadar kaliteli işler çıkarttığımızı görsün istiyoruz herkes..

boşver kardeşim adam bugün kayıt olmuş inanamak için resim istiyor. salla gitsin

Hile varsa hilekar sadece kendisini kandırır, bu kadar net basit mevzu. Hile olduğunu iddia eden varsa, iddiasını daha düzgün dille dile getirmeli.

Sonuçta kimsenin cebinden 1 kuruş bile çıkmadı. Bu yüzden kişi ve kişiler üzerinde fazla durmaya gerek yok.

Ödülü kazanan kişi sahte hesap değilse bile foto çekip ekleme gibi bir zorunluluk içerisinde değil. Kimse kimseyi buna zorlayamaz, kişisel haklar söz konusu.

İlla bir şüphe varsa, o şüpheyi yok etmenin en basit ve orta yolu; iddiaya maruz kalan kişi kendi üzerine ait bir faturanın fotosunu çeker foruma ekler, veya okuduğu okula dair bir belge yayınlar, sorunda ortadan kalkmış olur hem üyeler hem forum hem de iddiaya maruz kalan kişi için.
Bu kadar basit :)

Merhaba. Muhammet Bey'e boylesine guzel bir yarisma duzenledigi icin oncelikle cok tesekkur ediyorum. Hakkimda cok soylenti cikti fakat bu soylentilere son noktayi koymak adina Muhammet Bey'in ricasi uzerine fotograflari ekliyorum. Urun bugun elime ulasti. Tekrardan hersey icin cok tesekkur ederim.

Knyrj0.jpg

wvy4Xv.jpg

wLG3Zj.jpg

e7Qv75.jpg

Kgbo23.jpg

eoy70b.jpg

KnyrRV.jpg

wLG3yo.jpg

e7QvqY.jpg

Kgboq5.jpg

KqyBbR.jpg

eXl40k.jpg

KdMbPX.jpg

xAGJLL.jpg

K49lPG.jpg

Merhaba. Muhammet Bey'e boylesine guzel bir yarisma duzenledigi icin oncelikle cok tesekkur ediyorum. Hakkimda cok soylenti cikti fakat bu soylentilere son noktayi koymak adina Muhammet Bey'in ricasi uzerine fotograflari ekliyorum. Urun bugun elime ulasti. Tekrardan hersey icin cok tesekkur ederim.

Knyrj0.jpg

wvy4Xv.jpg

wLG3Zj.jpg

e7Qv75.jpg

Kgbo23.jpg

eoy70b.jpg

KnyrRV.jpg

wLG3yo.jpg

e7QvqY.jpg

Kgboq5.jpg

KqyBbR.jpg

eXl40k.jpg

KdMbPX.jpg

xAGJLL.jpg

K49lPG.jpg

tekrar dan hayırlı olsun ceren abla.güle güle kullan :)

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileklerimle Ceren Hanım.

Geri