Karadeniz Pet

Sukurler Olsun.

murat37

Meraklı Üye
Şükürler olsun dişi kuşum toparlamaya başladı Dün olanlar çok kötüydü nazar değdi biliyorum etrafimdakilere söylemiştim herkes biliyodu. Sizde Maşallah diyin lütfen gene halsizlik var ama dünkinden çok iyi masallah . Tek endisem yumurtaların bozulması 1 gün oldu yatmiyodu halsizdi Tek temennim inşallah bisey olmaz .

maşallah....buraya fazla foto koyma derim.... yumurtalar buyuk ihtimalle bozulmuştur .... olsun birdaki kuluckada inşallah olmaz ... yumurtlaması bitikten sonra 2 ay dinlendirin

4 yumurta olucaktı biri kırıldı yumurtlamaz mı daha abi

bilmem amam stirese girmiştir bence yumurtlamaz

Yatiyorsa yatsin ins kusunuz da duzelir. Anlamadigim birsey var yumurta hayvanin icinde mi kirildi diski olarak cikti mi

Önce içinde kırıldı 2 dk sonra hemen çıkardı ama çok zor durumdaydi bisey yapmam gerekiyordu bende cikarmaya calistim yumurtanın kabuğu güçsüzmüş kırıldı

hayvan toplasında yumurtasının bozulması önemli degil hocam . inş iyileşir daha sonra bol bol yavru alman dilegiyle geçmiş olsun .. .

Icinde nasil kirilir yazik olmus. Neyse bol vitaminli besleyin toparlar o kafayi fazla takmayin. Mazallah sizde hasta olursunuz

Onereceginiz takviye turu varmı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Saolun arkadaşlar

Geri