Karadeniz Pet

Süleyman Mert DEMİRSOY Destek Hattı

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
Ya bi sorum var daha doğrusu sorun

Dişi kuş sanki kakasını ediyoda zorlanıyo böle sanki kabuz olmuş bide karnıda şişmiş sanki anlamadım bi problemmi var acaba
Fotoğraf koyarmısın.
merhabaaa selamın hello benimkilerde de tık yok valla :( en son misket koydum yuvalıktan çıkmıyor niahahah :p talaş koydumda noldu dışarı attı istemiyor bizimkiler talaş malaş kumda koydum (kuş kumu) onuda istemiyorlar

Aaaa Selen abla senden beklemediğim bir şey yapmışın. Sen talaş koydugunda dışarı atıyorsa yuvalığı hazırlıyor demektir. Keşke karışmasaydın.

szkbd.jpg

telden yaptim ins olmustur...

Merhaba

Dişi dün geldi Fotoları gece cektm biraz bulanık erkek kur değilde gidiyor kafaya doğru gaga atıyor dişide karsılık veriyor tabi normal yan yana dursalar dişinin birşey yaptıgı yok erkek aranıyor yani hiç anlasmalarının yolu yokmu dişiyi değistirmek istemem rengi cok hosuma gitti erkek zaten hiç veremem 5 aydır bende :) KIZISMISLARMI ACABA NE YAPMAM GEREKİR ??

http://p1309.hizliresim.com/1f/s/szszj.jpg

http://p1309.hizliresim.com/1f/s/szt3c.jpg

http://k1309.hizliresim.com/1f/s/szt3v.jpg

Sabırlı olmalısın. Daha dur 1 gün olmuş. İlk kafese alışcak sonra ortama alışcak sonrada eşine alışcak bunlar zaman gerektirir. Kuşlarının ikiside kızışmış tek yapman gereken şey sabretmek.

Sabırlı olmalısın. Daha dur 1 gün olmuş. İlk kafese alışcak sonra ortama alışcak sonrada eşine alışcak bunlar zaman gerektirir. Kuşlarının ikiside kızışmış tek yapman gereken şey sabretmek.

Tesekkurler erkek baya korkuyo dişiden yalnız normalmidir

yavru kusum 15 günlük oldu hafiften tüyler belli kanatlarda yeşil yeşil acaba yeşilmi olacak anne mavi baba yeşil birde çok kaşınıyor yavrucak tüy çıkmasından dolayımıdır ?

ablacım ama o zamandan beri girip duruyor yuvalığa takırtılar tukurtular :D erkek yuvalığın önünce cak cak bağırıyor..birde erkek verdiğimiz dişiyede yapıyordu bu söyleyeceğimi ağzınla dişinin poposuna (afedersin) ısırma hareketi gibi bişey yapıyor :D dişide ihihihih gibi ses çıkartıyor :D (nasıl yapıcağımı şaşırdım sesi) sen anlamışsındır :D

ablacım ama o zamandan beri girip duruyor yuvalığa takırtılar tukurtular :D erkek yuvalığın önünce cak cak bağırıyor..birde erkek verdiğimiz dişiyede yapıyordu bu söyleyeceğimi ağzınla dişinin poposuna (afedersin) ısırma hareketi gibi bişey yapıyor :D dişide ihihihih gibi ses çıkartıyor :D (nasıl yapıcağımı şaşırdım sesi) sen anlamışsındır :D

ahuhaaua muhahhuahuah hatta puuhahuahuhauha harbi 900 lü destek

hattının cevabını merak ediyorum

yavru kusum 15 günlük oldu hafiften tüyler belli kanatlarda yeşil yeşil acaba yeşilmi olacak anne mavi baba yeşil birde çok kaşınıyor yavrucak tüy çıkmasından dolayımıdır ?

Yeşil olucaktır buyuk ihtimalle. Yavru kaşınır tüyleri çıktıgı için ama siz yinede yuvalıgı temizleyin bit olmasın

anladım abla. erkek çiftleşmek istiyor dişi biraz naza çekiyor galiba belkide çiftleşmişlerdir yuvalıga ilgisi fazlaysa.

Geri