petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sultan papağan sorunu videolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Bora AKINCI tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün arkadaşlarımın eve gittim kendilerinde 2 erkek sultan papağan vardı dedim hayvanları bi çıkarın yazık hep kafeste birini çıkardım uçsun diye hamle yaptım direk yere düştü farkettikki haycan uçamıyor hatta kanat bile çırpmıyor. Sordum 2-3 aydır kafesten hiç çıkarmadıklarını söylediler ve kızdıp videosunu çektim sizden yardım almak için. Kuşun sol kanadı daha açık gibi duruyor ve yerde sürekli yukarı bakıp olduğu yerde duruyor sizce sorun ne uçmayı unutmuş olabilir mi? Aşağıda video mevcut

https://www.youtube.com/watch?v=QhOBu9VkUew

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ucmayı unutamaz ama hamlaşmış olabilir :D

3. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Kanadında sorun olabilir insan nasıl yürümeyi unutmazsa kuşda uçmayı unutmaz :D düzelebilceğini sanıyorum

Sayfayı Paylaş