Karadeniz Pet

Sultan papagani

drsn_19

Meraklı Üye
İyi günler bende bir adet disi muhabbet kusu var onun yerine bir çift sultan papagani almayi düşünüyorum merak ettiğim sultan papagani muhabbet kusu kafesinde yaşar mi daha mi büyük almak lazım ve yemlik aksesuari ayni mi oluyor farkli yem falan yiyor mu onlar bide nasil bisey almami tavsiye edersiniz

Yenı kafes almanız gerekır. Ankaradaysanız profesyonel uretıcıler var.

Yok Diyarbakır'dayim maalesef burada da sordum 150 tl falan dedi tanesinin fiyatına sizce pahali mi bide bunların insanlara alınması nasil muhabbet kuslarina göre daha mi yakın daha mi yabani olur

muhabbetlerle anlaşıyorlar amma üretecekseniz başka kafese koyun ve muhabbeten büyük hafese koyun buradada iyiy salıklıar 100-150 arası gidiyor

fiyat normal , kafesi değiştirin yerine güzel büyük bir papağan kafesi alın onun kendi yemi var aksesuarlarıda çok fark etmez ona göre oyuncak alırsınız

fiyat normal , kafesi değiştirin yerine güzel büyük bir papağan kafesi alın onun kendi yemi var aksesuarlarıda çok fark etmez ona göre oyuncak alırsınız
Cinsi farkediyor mu bide cift mi aliyim tek mi aliyim yavru almak istiyorum ama bide bana alismasini istiyorum kararsizim o yüzden

büyük kafes almanız gerek 40-50-70 fln gibi çift için

bence siz tek alın cins fark etmez yavru bir erkek alın kendinize alıştırın onunla ilgilenin sonra yavru almak istediğiniz zaman birde dişi alırsınız çiftleşirler ama tabi isterseniz çift te alabilirsiniz ama onlardan çok bişi beklemeyin yani size tek kuş gibi alışmazlar çünki hem büyük hemde çifttirler

Geri