petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sultan papagani

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    İyi günler bende bir adet disi muhabbet kusu var onun yerine bir çift sultan papagani almayi düşünüyorum merak ettiğim sultan papagani muhabbet kusu kafesinde yaşar mi daha mi büyük almak lazım ve yemlik aksesuari ayni mi oluyor farkli yem falan yiyor mu onlar bide nasil bisey almami tavsiye edersiniz

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yenı kafes almanız gerekır. Ankaradaysanız profesyonel uretıcıler var.

3. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Yok Diyarbakır'dayim maalesef burada da sordum 150 tl falan dedi tanesinin fiyatına sizce pahali mi bide bunların insanlara alınması nasil muhabbet kuslarina göre daha mi yakın daha mi yabani olur

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    muhabbetlerle anlaşıyorlar amma üretecekseniz başka kafese koyun ve muhabbeten büyük hafese koyun buradada iyiy salıklıar 100-150 arası gidiyor

5. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    fiyat normal , kafesi değiştirin yerine güzel büyük bir papağan kafesi alın onun kendi yemi var aksesuarlarıda çok fark etmez ona göre oyuncak alırsınız

6. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Cinsi farkediyor mu bide cift mi aliyim tek mi aliyim yavru almak istiyorum ama bide bana alismasini istiyorum kararsizim o yüzden

7. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    büyük kafes almanız gerek 40-50-70 fln gibi çift için

8. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    bence siz tek alın cins fark etmez yavru bir erkek alın kendinize alıştırın onunla ilgilenin sonra yavru almak istediğiniz zaman birde dişi alırsınız çiftleşirler ama tabi isterseniz çift te alabilirsiniz ama onlardan çok bişi beklemeyin yani size tek kuş gibi alışmazlar çünki hem büyük hemde çifttirler

Sayfayı Paylaş