Karadeniz Pet

Sultan Papağanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rukiye Kalyoncu

Yeni Üye
(Konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama :confused::confused::(:( )
Merhaba arkadaşlar ben Sultan papağanı almak istiyorum fakat gittigim kuşçu da sadece lutino cinsinde sultan papağanı var ve satıcı bana yavru erkek oldugunu söyledi fakat tam olarak güvenemiyorum ,cinsiyeti aslında o kadar önemli değil ama yaşı önnemli internetten öncesinden baya bir araştırma yapmıştım fakat yavru dediği kuş bana biraz yapı olarak büyük geldi açıkcası kaç aylık oldugunu sorunca da bana 40 günlük demesi daha çok süphelenmeme neden oldu.Aslında gözleri felan siyah ve yuvarlaktı ama karar veremedim acaba bunun yaşını ve cinsiyetini anlamak için püf nokta var mı :confused: Ayrıca kuşu alıp sevdim hiç ısırmadı ısırıyordu ama çok hafif hiç can yakıcak şekilde değildi. Bir de kafasının arkasında tüyler yoktu :confused::confused: Neden olabilir sizce ? Kuş yavru mudur almalı mıyım ? Şu an grey cinsinden yumurtaları varmış onları da bekleyebilirim fakat ben hemen almak istiyorum etrafımızda ki tüm kuşçulara da sordum yavru yokmuş ellerinde bir tek orda vardı bir yerde daha var ama o yavrular da hastalıklı gibiydi biraz bende direk eledim orayı :eek::eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Cevap verebilecek bilgili arkadaş yok mu acaba :( :( :(

Forumda bir çok üretimci arkadaş var. Onlardan yavru alırsınız. Uygun da olur. Bu forumun dışında muhabbetkusuureticileri.org var oraya da bakın.

satın alma forumundan ilan verin size ulaşsınlar.

Konunuz taşınmıştır hayırlı sahiplenmeler

Forumda bir çok üretimci arkadaş var. Onlardan yavru alırsınız. Uygun da olur. Bu forumun dışında muhabbetkusuureticileri.org var oraya da bakın.

Başka bir foruma yönlendirmeniz pek doğru olmaz bilginiz olsun.

Teşekkür ederim fakat internet üzerinden almak istemiyorum,hem zaten çogu satıcıda istanbul avrupa yakasındalar ben anadolu yakasındayım biraz uzak kalıyorlar üstelik oraları pek bilmedigim için alabilecegimi sanmıyorum :(:(:(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Bunlar haricinde yaşını nasıl anlarım bir bilgisi olan var mı ? o_O0

Ankara'da olsanız [MENTION=1013]Murat KARAYILAN[/MENTION] size yardımcı olabilirdi, ama İstanbul içinde elki yardımcı olabilir size , Sultan papağaları konusunda deneyimli bir arkadaştır, en azından yaş konusunda yardımcı olur diye düşünüyorum

Ankara'da olsanız [MENTION=1013]Murat KARAYILAN[/MENTION] size yardımcı olabilirdi, ama İstanbul içinde elki yardımcı olabilir size , Sultan papağaları konusunda deneyimli bir arkadaştır, en azından yaş konusunda yardımcı olur diye düşünüyorum

Nasıl ulaşabilirim kendisine acaba :confused::confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri