Sultan papağanımın ağzı kokuyor

Konusu 'Sultan Papağanı Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve selçukk tarafından 12 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. selçukk

selçukk Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    Sultan P.
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Alalı 2 hafta olacak. 1 hafta kadar önce leğenin içinde sırılsıklam olacak şekilde yıkadım(bilmeden) o gün bütün gün tüyler,ini kabartıp durdu. şimdilik iyi. ancak nefesi kokuyor sanki. böyle rahatsız edici bir koku. Aldığımızda yoktu diye biliyorum. sultan papağanları mı böyle kokar yoksa hasta mı kuşum?

2. Hayvansever03

Hayvansever03 Profesyonel

Beğenileri:
    687
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Kokunun kaynağı ağzı mı yoksa genel kuş kokusu mu bu önemli. Ağzından keskin bir koku geliyorsa kursakla alakalı bir problemi olabilir.

3. selçukk

selçukk Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    Sultan P.
    Kuş sayısı:
    1 tane
    ilk aldığımızda her zamanki kuş kokusu vardı. şimdi tam olarak ağzından mı geliyor bilemedim ama kötü kokuyor. ayrıca bu sabah ishal olmuş. çok cıvık. veterinere götürelim mi? ankarada önerebileceğiniz kuştan anlayan bir veteriner varsa çok iyi olur.

4. Hayvansever03

Hayvansever03 Profesyonel

Beğenileri:
    687
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
  5. Semiha Feyza BAYYURT

Beğenileri:
    22
    Yer:
    Ankara
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Kedi, Akvaryum, Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    5 ile 10 tane
    Merhaba.Ankara için Vtm hayvan hastanesinde hekim Elif Hanım ve Afacan Vet. Kliniği tavsiye ederim..Bunlar kuştan anlayan hekimler diye biliyorum..

Kuşun midesinde ve sindirim sisteminde sorun varsa ağzında koku olur. Benim kuşumun birinde olmuştu..Kusuyordu aynı zamanda..Ağızdan ballı zencefilli yoğurt verdim her gün bi kaç damla..Zaten iki güne geçti..Ama sizinkinin sorunu başka belirti ne var ona göre bakın..

Sayfayı Paylaş