petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sultan papağanlarımın cinsiyeti nedir?

Konusu 'Sultan Papağanı Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ubozkurt88 tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ubozkurt88

ubozkurt88 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

benim sultan papağanımın yanına bir eş almak istiyordum. Bendeki papağanı petshopa götürüp buna bir eş istiyorum dedim. cinsiyetleri hakkında hiç bilgim yok. petshopta bana orda tek başına duran papağanı bana verdi. Eş tutar bunlar dedi. bendeki erkekmiş onun verdiği dişiymiş. Ama pek güvenemedim ikiside erkek gibi geldi bana. sizlerin yardımını bekliyorum. eğer ikiside erkekse hemen götürüp geri vericem. acil yardım!!

sağdaki petshoptan aldığım

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Oncelikle hayirli olsun da bu tarz konulari cok acil diye konu actiginizda yoneticilerden ban yiyorsunuz. Yani simdi buyuk ihtimalle 3 gun siteye giremeyeceksiniz ve yazilanlari goremeyeceksiniz. O yuzden normal bir baslikla yayinlasaydiniz keske.

3. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    fotolar tam net degil ama son fotodaki ve sagdaki kus disi digeride disi gibi geldi ama fotolar yaniltici olabiliyor

Sayfayı Paylaş