Karadeniz Pet

sulu dışkı problemi

• Konbuyu başlatan Gamze TUNCER
  • Başlangıç tarihi
G

Gamze TUNCER

Guest
merhabalar kuşumun dışkısı 3 haftadır su gibi arada normal dışkı da yapıyor ama patates haşlaması avidiare ve veterinerin verdiği antibiyotiğe rağmen dışkısı düzelmedi çok hareketli neşeli dışkısından başka sorun yok poposuna yapışık herhangi birşey de yok iştahı normal yeşillik vs de vermiyorum süre uzayınca endişelendim bu sıcaktan da olabilen birşey mi değilse başka ne yapabilirim patates muz nişastalı su ilaç vitamin vs herşeyi denedim farklı çözümlere açığım

Farklı çözümlere açık olmayın bence, zaten gerekeni yapmış ve sonuç alamamışsınız bilinçsiz bir arkadaş gelip birşey tavsiye eder yazık edersiniz kuşa işinin ehli bi veterine götürün derim.

teşekkür ederim ama maalesef öyle bir veteriner bulmak zor :(

Gerekeni yapmışsın biraz sabredersen iyileşecektir.Rüzgarsız bir odada tutmalısın.
Geçmiş olsun...

kuşun poposunda dışkı yapışıyormu,yapışıyorsa ishaldir yapışmıyorsa ishal değildir, bu kuşlar dışkısını yaparken aynı zamanda işer ler yani dışkıyı su ile beraber yapması normal bir durumdur eğer yapışıyor ve ishalse en etkili ilaç diastop adlı ilaçtır tarım ilacı veya veteriner ilacı satan yerlerden temin edebilirsiniz.

Geri