Karadeniz Pet

Sulu dışkı

• Konbuyu başlatan Birdy
  • Başlangıç tarihi
B

Birdy

Guest
Kuşumuzun dışkısı bu şekilde sizce durumu nedir ve ne yapmalıyım?

rY8zXN.jpg

kuşda isal var isal ilacı veya suyuna biraz türk kahvesi koyabilirsiniz

Daha önce bu durum için veterinere gittim ve antibiyotik verdi ama durumu değişmedi.
Türk kahvesini hangi ölçüde koymalıyım ?

Kanarya yemi, haslanmis patates, ishal ilaci verin.

Kahveyle olacak iş değil bu. Ayrıca bana ishal gibi de gelmedi. Daha çok böbrek problemi gibi geldi. Kuşunuzun yeni yaptığı bi dışkısını koyar mısınız? Kuruyan dışkılar yanılatabiliyor.

Arkadaşlar kuşun bu şekilde uyuması normal mi?
vY8MPO.jpg

yarın sabah yeni yaptığı dışkısını da koyarım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence degil. Bence veterinere goturun.

Bu yeni dışkısı

pv87rL.jpg

Şimdiki durumu

Gerçekten geç mi kaldım bana enerjik gibi geldi

72XO9W.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
deminki resimde başı düşmüştü kusun şuan iyi gibi görünüyor ama veterinere gitmen gerek acil

Bulunduğum yerde veteriner oldğunu düşünmüyorum benim yapabileceğim birşey var mı sizce?

ishal gibi düşünüyorum ben ama arkadaslar böbrek yetersizliği demiş gercektende o kadar akıntı olmamsı lazım kusta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:22 --

suan ilaç veriyormusunuz her hangi bişey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:24 --

hazırladıgınız kullandıgınız ilacı bence damlalıkla direk agzına damlatın belli saatlerde suluktan az su içiyorsa etki etmiyordur

4 gün önce veteriner ishal olduğunu söyleyip şırıngada antibiyotik verdi ve suluğuna günde 3 damla damlatmamızı söyledi onun dışında birşey demedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:32 --

ek bilgi olarak kuş uçamıyor bir haftadır onun dışında şu an gayet enerjik klavyeyle oynuyor hatta

kusu kaybediyorsun dostum gec kalmıssınız

Böyle yorumlar yaparak paniğe neden olmayalım.

İlk renklerde dışkı yeşil gibiydi ama son resimde daha kahverengi. Şu an bende ishal olduğunu düşünüyorum. Suluğuna pirinç unu katın. Haşlanmış patates verin. Ama hertürlü kahveden uzak durun. Veterinerin verdiği ilaç neydi?. Sera diopur kullanın derim ben. Kuş yerde uyuyabilir benimkilerde seviyor. Ama gün içinde devamlı öyleyse o zaman sorun vardır. Hemen kötü olduğunda da panik yapmayın. İyileşmez diye bişey yok.

basınız saolsun durumu çok kötüydü zaten gec kalınmıstı

Geri