Karadeniz Pet

Sulu Hapşırma

Faruk ÇELEN

Meraklı Üye
Ustalar kuşum demin elimdeyken seviyordum yüzümü yaklaştırdım ve birden tıksırdı suratım ıslandı. İlk önemsemedim ama sonra durduk yere yine sulu tıksırdı. Bu durum üzerine nette biraz araştırma yaptım ancak elle tutulur bir bilgi sahibi olamadım. Üzerine kuşum ayağıyla kafasını kaşıyıp yine fışkiye gibi sulu hapşırınca sizlere danışmak istedim.

Benimde muhabbet kusum yapıyor ara ara ama bir sorun olmuyor tüylerinden dolayıda olabilir kasınırken huylanma gibi birsey ama vitamin vars iciniz rahat etmesi icin verebilirsiniz

Benimde muhabbet kusum yapıyor ara ara ama bir sorun olmuyor tüylerinden dolayıda olabilir kasınırken huylanma gibi birsey ama vitamin vars iciniz rahat etmesi icin verebilirsiniz

Son zamanlarda pek hareketli ve neşeli de değil. Beni asıl endişelendiren şey bu. Kafesinin kapısı sürekli açık ama kafesten çıkmak istemiyor, kafesinde hareketsiz öyle tüneğinde duruyor. Neşesi yok yani sürekli uyumak ister gibi

Son zamanlarda pek hareketli ve neşeli de değil. Beni asıl endişelendiren şey bu. Kafesinin kapısı sürekli açık ama kafesten çıkmak istemiyor, kafesinde hareketsiz öyle tüneğinde duruyor. Neşesi yok yani sürekli uyumak ister gibi

Kusunuz nasıl oldu? Hareketli değilse o zaman üsütmüstür veterinere gitmenizi tercih ederim cünkü bizde kafamıza göre ilac söyleyemeyiz

Geri