petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sulu Hapşırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ÇELEN tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Ustalar kuşum demin elimdeyken seviyordum yüzümü yaklaştırdım ve birden tıksırdı suratım ıslandı. İlk önemsemedim ama sonra durduk yere yine sulu tıksırdı. Bu durum üzerine nette biraz araştırma yaptım ancak elle tutulur bir bilgi sahibi olamadım. Üzerine kuşum ayağıyla kafasını kaşıyıp yine fışkiye gibi sulu hapşırınca sizlere danışmak istedim.

2. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Benimde muhabbet kusum yapıyor ara ara ama bir sorun olmuyor tüylerinden dolayıda olabilir kasınırken huylanma gibi birsey ama vitamin vars iciniz rahat etmesi icin verebilirsiniz

3. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Son zamanlarda pek hareketli ve neşeli de değil. Beni asıl endişelendiren şey bu. Kafesinin kapısı sürekli açık ama kafesten çıkmak istemiyor, kafesinde hareketsiz öyle tüneğinde duruyor. Neşesi yok yani sürekli uyumak ister gibi

4. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Kusunuz nasıl oldu? Hareketli değilse o zaman üsütmüstür veterinere gitmenizi tercih ederim cünkü bizde kafamıza göre ilac söyleyemeyiz

Sayfayı Paylaş