Karadeniz Pet

Sulu Yeşil Dışkı

• Konbuyu başlatan Esxi
  • Başlangıç tarihi
E

Esxi

Guest
Merhabalar herkese hayırlı günler.

Kuşum 5 gün önce evimize geldi.

Geldiği ilk gün çok sağlıklı görünüyordu hiç kabarma vb. yoktu ama yeni geldiği için hareketsizdi.

Sonraki günler Kabardı, fazla hareket etmemeye başladı. Öncesinde hep tünekte dururken şimdilerde hep kafesin tabanına ızgarasında takılıyor ve hareketsiz.

Dışkısı Yeşil ve Sulu, bu gün evden çıkmadan önce küçük bir patates haşladım, rendeledim ve kafesine koydum sonrasında çıktım.

İnternette bir sitede gördüm yeşil dışkı Karaciğer Sorunu diyordu.

Durumu şuan nasıl bilmiyorum, fakat bunun dışında ne yapmamı önerirsiniz ?

Veteriner haricinde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
kızıl dal darı ishale ve kuşun saglina bire bir

Merhabalar herkese hayırlı günler.

Kuşum 5 gün önce evimize geldi.

Geldiği ilk gün çok sağlıklı görünüyordu hiç kabarma vb. yoktu ama yeni geldiği için hareketsizdi.

Sonraki günler Kabardı, fazla hareket etmemeye başladı. Öncesinde hep tünekte dururken şimdilerde hep kafesin tabanına ızgarasında takılıyor ve hareketsiz.

Dışkısı Yeşil ve Sulu, bu gün evden çıkmadan önce küçük bir patates haşladım, rendeledim ve kafesine koydum sonrasında çıktım.

İnternette bir sitede gördüm yeşil dışkı Karaciğer Sorunu diyordu.

Durumu şuan nasıl bilmiyorum, fakat bunun dışında ne yapmamı önerirsiniz ?

Veteriner haricinde :)

Geçmiş olsun foto koyma imkanınız olursa bi bakalım, söylediğinize göre ishal olmuş yem yiyormu takip edebildinizmi

Geçmiş olsun foto koyma imkanınız olursa bi bakalım, söylediğinize göre ishal olmuş yem yiyormu takip edebildinizmi

Teşekkürler Foto çekemiyorum ama daha öcne açılmış konudan bir foto buldum.

Aynı Dışkı,

ruynt.jpg

Yeşil ve Sıvı.

Evet Bakıyorum yemliklerine bayaa yem kırmış. Kanarya Yemi verin diyorlar. Öylemi yapayım ?

Yemlerini çıakrtıp kanarya yemi vericekmişim 1 hafta.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler Foto çekemiyorum ama daha öcne açılmış konudan bir foto buldum.

Aynı Dışkı,

ruynt.jpg

Yeşil ve Sıvı.

Evet Bakıyorum yemliklerine bayaa yem kırmış. Kanarya Yemi verin diyorlar. Öylemi yapayım ?

Yemlerini çıakrtıp kanarya yemi vericekmişim 1 hafta.

Evet hocam ishal olmuş, benimde şuan bir kuşum böyle bende bakıma aldım, sade kanarya yemi vermeniz gerekir ishali kurutur, haşlanmış patates verin yerse eğer faydası var, ishal ilacı koyabilirsiniz suyuna, ben suyuna bebe aspirini koyuyorum hiç bişey yapamasam

Evet hocam ishal olmuş, benimde şuan bir kuşum böyle bende bakıma aldım, sade kanarya yemi vermeniz gerekir ishali kurutur, haşlanmış patates verin yerse eğer faydası var, ishal ilacı koyabilirsiniz suyuna, ben suyuna bebe aspirini koyuyorum hiç bişey yapamasam

Dün haşlanmış patates rendeledim biraz yemiş, bu sabah bakdım çok yem kırmış.

Salı günü Kanarya Yemi Alıp vereyim o zaman :) Salıdan önce alamıorum mağlesef yakında satan yok.

Elimizde patates püresinden başka birşey yok. :D

Dün haşlanmış patates rendeledim biraz yemiş, bu sabah bakdım çok yem kırmış.

Salı günü Kanarya Yemi Alıp vereyim o zaman :) Salıdan önce alamıorum mağlesef yakında satan yok.

Elimizde patates püresinden başka birşey yok. :D

Haşlanmış patates yiyorsa bir iki gün daha taze vererek devam edin, avidiare diye bir ishal ilacı var ondan temin etmeye çalışın şuan yoksa en azından suyuna bebe aspirini koyabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

Haşlanmış patates yiyorsa bir iki gün daha taze vererek devam edin, avidiare diye bir ishal ilacı var ondan temin etmeye çalışın şuan yoksa en azından suyuna bebe aspirini koyabilirsiniz

Bebe aspirini benim bizzat uyguladığım bir yöntem, bunu duymamış olabilirsiniz onun yerine suyuna çok az miktarda türk kahvesi koyabilirsiniz hocam

Geri