Karadeniz Pet

Suluğa limon katmak

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuşlarımın yağlanmaması ve daha çok verim alabilmek için ( yumurtlamalarını kastediyorum.) Suluğuna 3 5 damla limon ekleyip hergün aynı şekilde sularını tazelesem bi faydası olur mu?

kuşu daha geniş kafese almak ya da olabildiğince uçurmak daha mantıklı, suya limon eklenebilir ama her gün yapmayın, 3 gün de bir ekleyebilirsiniz, mama vermeyi kesin, 1 ayda toplarlar...

Sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn her gün limon olmaz haftanın bir günü limon bir günü elma sirkesi kafesi büyükse hiç geerek yok

Peki yağlandığı nasıl anlaşılır? Örnek bi foto ksyabilecek misiniz? Limon ve elma sirkesi suluğa ne kadar damlatılmalıdır açar mısınız biraz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Konu günceldir.

Kuş çok hantal olur yağlanınca kafası gömülür vücuda göğüs kısmı ve alt kısmı iricedir limon zayıflatır kuşunuzu her gün vermeyin ayrıca kafesi geniş olursa iyi olur suluğuna 5 10 damlatın

limonun kendini ver haftada bir kez yiyorsa yesin bende var birtane sıkılmış limonu veriyorum yiyor hem sağlığı açısındanda iyi olur

Peki pekmez bal portakal elma sirkesi maden suyu bunları haftanın günlerine yayarak versem yumurtlayacak ( inşaallah)kuşlarımı yorar mi bizarari olur mu?

Ben bu kadar yüklenmezdim sadece arada limon damlatın arada da elma sirkesi. bal pekmez vs ben kullanmıyorum

Geri