petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Suluğa limon katmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Kuşlarımın yağlanmaması ve daha çok verim alabilmek için ( yumurtlamalarını kastediyorum.) Suluğuna 3 5 damla limon ekleyip hergün aynı şekilde sularını tazelesem bi faydası olur mu?

2. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuşu daha geniş kafese almak ya da olabildiğince uçurmak daha mantıklı, suya limon eklenebilir ama her gün yapmayın, 3 gün de bir ekleyebilirsiniz, mama vermeyi kesin, 1 ayda toplarlar...

3. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn her gün limon olmaz haftanın bir günü limon bir günü elma sirkesi kafesi büyükse hiç geerek yok

4. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Peki yağlandığı nasıl anlaşılır? Örnek bi foto ksyabilecek misiniz? Limon ve elma sirkesi suluğa ne kadar damlatılmalıdır açar mısınız biraz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Konu günceldir.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuş çok hantal olur yağlanınca kafası gömülür vücuda göğüs kısmı ve alt kısmı iricedir limon zayıflatır kuşunuzu her gün vermeyin ayrıca kafesi geniş olursa iyi olur suluğuna 5 10 damlatın

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    limonun kendini ver haftada bir kez yiyorsa yesin bende var birtane sıkılmış limonu veriyorum yiyor hem sağlığı açısındanda iyi olur

7. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Peki pekmez bal portakal elma sirkesi maden suyu bunları haftanın günlerine yayarak versem yumurtlayacak ( inşaallah)kuşlarımı yorar mi bizarari olur mu?

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben bu kadar yüklenmezdim sadece arada limon damlatın arada da elma sirkesi. bal pekmez vs ben kullanmıyorum

9. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Saolun tşkler ...

Sayfayı Paylaş