Karadeniz Pet

suluktaki suyu neden döküyorlar

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
kafeste 2 kuşum var biri erkek biri dişi.hangisi döküyor bilmiyorum ama suluga su dolduruyorum ssbah bakiyorum kafesin ici göl.gibi.sulukta 1 damla su kalmamış.bunu neden yaparlar.büyük ihtimslle dişi yapıyor.kafesi hergun temizlemek zorunda kalıyorum

Bendede öyle bir sorun oluyor .. Dişi olan kuş baya bir hırçın ve gıcık .. Mama koyuyorum hepsini alıp alıp aşağı atıyor ve erkek ile kavga ediyor . erkek yemek istiyor fakat yedirmiyor . Suluk konusuna gelecek olursak suluğun resmini bana gönderebilirmisin yeni bir suluk almıstım ağzı birazcık kötüydü açık gibiydi oradanda dökülüyor olabilir . ?

yardımmmmmmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:27 --

Bendede öyle bir sorun oluyor .. Dişi olan kuş baya bir hırçın ve gıcık .. Mama koyuyorum hepsini alıp alıp aşağı atıyor ve erkek ile kavga ediyor . erkek yemek istiyor fakat yedirmiyor . Suluk konusuna gelecek olursak suluğun resmini bana gönderebilirmisin yeni bir suluk almıstım ağzı birazcık kötüydü açık gibiydi oradanda dökülüyor olabilir . ?

sulukta sorun yok hocam.3 aydir dokmuyolardi.yeni basladi.suluk hagen marka agzi genislerden

Sulugun yerini değiştirin gene dökerlerse sulugu cıkarın 1 gun boyunca takmayın sonra tekrar takın bide öyle deneyin

Aynı sorun bendede var genellikle dişiler yapıyor akıllı yemliklerin Yemleri alıp yere döküyor daha sonra yerden yiyorlar.

Aynı sorun bendede var genellikle dişiler yapıyor akıllı yemliklerin Yemleri alıp yere döküyor daha sonra yerden yiyorlar.

Ya kaç kere dişi değiştirdim hepsi böyle dengesizlik var.En iyisi hep erkek almak sevimli oluyolar konuşuyolar en azından

Kuşlar banyo yapmayı istiyor olabilir bencede. Bendekilerde arada yapıyor, takip ettiğimde kendilerini ıslatmak için yaptıklarını gördüm. Derinliği az olan bir şey ayarlayıp kuşları salmayı deneyin isterseniz.

Geri