Karadeniz Pet

sünger tedavisi yaptım bi kaç sorum olacak yardım

Bebekleri cok cirkin ama tüylendiklerinde dünya tatlisi oluyorlar.. Umarim tez zamanda iyilesir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

[/COLOR]
Bebekleri cok cirkin ama tüylendiklerinde dünya tatlisi oluyorlar.. Umarim tez zamanda iyilesir

TEŞEKKÜR EDERİM şuan güzel gelişmelerle büyüyor bu haldeyken gözüme dahada güzel geliyor tedavisinin tüm süreç ve sonuçlarını paylaşıcam yuvadan çıkmalık olsun merak eden herkeze

Son düzenleme:
Geçmiş olsun inşallah ayağa kalkar sağlığına kavuşur ufaklik

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun inşallah ayağa kalkar sağlığına kavuşur ufaklik

sağolun tşk ederim inşallah

bu sabah kontrolde süngerimiz parçalanıp çıkmış yenisi ile değiştirmeden önce bi test sürüşü yaptık ve gayet başarılı olmuş değilmi ? :D

https://www.youtube.com/watch?v=u0Cu-RXvPns

BE]ve tekrar tedaviye devam biraz daha böyle kalmak zorunda bu sefer biraz daha geniş tuttum sünger deliklerini.

https://www.youtube.com/watch?v=Bpsw34hakbo

Son düzenleme:
Bu çarpık bacak olmasının asıl nedeni nedir?

Bu çarpık bacak olmasının asıl nedeni nedir?

yuva tabanının düz olmasından kaynaklanıyormuş yada annenin üzerine fazla baskı yapmasından ayakları kaydığı içinde toplayamıyor bundanda oluyo diğer genetik hastalıklarını bilmiyorum.bütün kuluçkalarında hiçbir sorun olmamasına rağmen bu yavruda oldu

[MENTION=17438]Levent BEDENLİ[/MENTION] Bildiğim kadarıyla yuvalık tabanının düz olmasından kaynaklanıyor.Ya çukur olacak ya da en garantisi plastik folluklu yuvalık olacak.

Teşekkürler arkadaşlar. Yuvalik tabanının şekli yapiyorsa buna dikkat etmek önemli o halde.

Teşekkürler arkadaşlar. Yuvalik tabanının şekli yapiyorsa buna dikkat etmek önemli o halde.

yinede bi şekilde olabilir böyle sorunlar o yüzden sürekli yuvalık kontrolü yapmak gerek ilk önlem olarak farkedebildiğim için mutluyum

Masallah toparlamis sag ayagini biraz daha toparlar insallah cok sewindim nazar degmesin omru uzun olsun

Çok iyi olmuş, biraz daha tedaviyle tamamen düzelecek inşallah..

Masallah toparlamis sag ayagini biraz daha toparlar insallah cok sewindim nazar degmesin omru uzun olsun

amin tşk ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Çok iyi olmuş, biraz daha tedaviyle tamamen düzelecek inşallah..

inş tşk ederim.tedaviye dvm ediyoruz zaten tam toparlansın büyüsün o zaman ihtiyacı kalmıycak yardımıma

Geri