Karadeniz Pet

Suni dölleme olayı

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL

Guest
Arkadaşlar 1 kaç gün önce bunu duymuştum suni dölleme diye bişey varmış.

Kuşların çiftleşmesine gerek kalmadan yavru verebiliyorumuş.

E tabi doğal olarak erkekte olması gerekiyor.

Erkekten döl alıp dişiye aktarmak denilebilir.

Suni Dölleme-1 - YouTube

bu videoda anlatmış ama deneyen arkadaşlar varmı burda kullanılan malzemeleri nereden temin edebilirim ? bilen varsa bu başlık altında herkez birbirine yardımcı olsun tabi banada :) eminim ki herkezin denemek isteyeceği bir konudur suni dölleme olayı.

kardeş bu işleri boş ver diyeceğim ama sen beni dinlemeyip denmeye kalkacaksın bir zamanlar bende öyleydim hata erkekten sperim almaya çalıştım ilk sıkışımda nasıl aldıysam sperim cıktı ama sonrakilerinde sperim yerine kan cıktı bende korktum ve birdaha denemedim bi ay sonra çiftleştiler ve 3 yavrusu var şimdi maşalah :) benden sana demesi yanlış yaparsın hayvanın yumurtalıklarını patlatırsın ve dişi kuşun kızışmış olmalı

'' cenabı Allah kuranda hayvanlar benim sesiz kullarımdır ama hesap günü konuşacaktır diyor ''

bu yüzden hayvanların canın acıtmayın yazık !!!

kardeş bu işleri boş ver diyeceğim ama sen beni dinlemeyip denmeye kalkacaksın bir zamanlar bende öyleydim hata erkekten sperim almaya çalıştım ilk sıkışımda nasıl aldıysam sperim cıktı ama sonrakilerinde sperim yerine kan cıktı bende korktum ve birdaha denemedim bi ay sonra çiftleştiler ve 3 yavrusu var şimdi maşalah :) benden sana demesi yanlış yaparsın hayvanın yumurtalıklarını patlatırsın ve dişi kuşun kızışmış olmalı

'' cenabı Allah kuranda hayvanlar benim sesiz kullarımdır ama hesap günü konuşacaktır diyor ''

bu yüzden hayvanların canın acıtmayın yazık !!!
Çok haklısın bence oluruna bırak.

ha unutmadan sperimi cıkramak o kadar kolay değil videodaki gibi

bu tür konuları açmak yasaktır. bilginize

@dante25 Bilgilendirme için hepinize teşekkürler. Fakat neden bu tür konular açmak yasak ki ?

Öyle bir şey yapacak olsam, uzman birisine yaptırırım zaten o kadar aptal değilim. Bu suni dölleme olayında hangi malzemeler gerekiyor ?

Hehehehe. Zaten kafama takmıyorum, sadece meraktan sordum.Kuşlarım dün çiftleşti Allah'ın izniyle sağlıklı yumurtalar verirler.

Heparinsiz kapiler tüp gerek ama deneme bence :) doğal olan güzel olandır

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi