Karadeniz Pet

Suni Döllenme-Anket

• Konbuyu başlatan Umutcan AĞLAR
  • Başlangıç tarihi

Suni döllenmeyi öğrenmek istiyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 14 70.0%
  • Hayır

Kullanılan: 6 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Paylaş evladım :D

Ben bir arkadaşımın kuşlarında bu yöntemi denedim başarılıda oldu fakat kuşlar hırpalandığı için pek tavsiye etmiyorum. Evde casual kuş besleyen insanlara uygun bir yöntem değil. Eşlerin anlaşıyor olması lazım, üreme döneminde olmaları lazım falan filan. Evinde tek erkek kuşuna bu yöntemi deneyenler çıkabilir yazık günah. Bence paylaşmayın.

suni döllenme evde hobi amaçlı besleyen ve yavru almak isteyenler için uygun değil bence. bu işten ekmek yiyenler için daha bi uygun. hobi amaçlı besleyen adamın bekleyecek zamanı vardır.

Videoyu site yönetimine yollaman lazım onlar tüm bilgileri toplayıp suni dollemeyle ilgili konu açması lazım tüm bilgiler ve bu konuyla ilgili olan tüm videoları ekleyin kişileri olabildiğince bilgilendirmesi lazım, sonuçta yapan her türlü yapar önemli olan yapanların bunu bilinçli yapması bunuda site yönetimi sağlayabilir.Saygilar

bbu isi tek yapip ta ceken siz deilsiniz sonucta yapicak olan internette de bulup izler yapar telef edicek olan etmistir coktan oyuzden isi yokusa surmenin manasi yok bence paylasmak istiyorsaniz paylasirsiniz he yok bende kalsin dersseniz saygi duyariz...

Paylasip paylasmama sizin karariniz ve uzatmaninda pek bir anlami yok bence. Burada ki asil onemli olan Youtube daki onlarca videodan farki ne olacak?.

bence atmalısın bilenler yapsın bilmeyenler yapmasın

Youtube' da zaten mevcutmuş, ben de yeni gördüm. Paylaşıp paylaşmamanız hiçbir şeyi değiştirmez şu durumda.