Karadeniz Pet

Suni Tohumlama

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar hematokrit kapiller tüp siparişi vermiştim bugün geldi yarın kısmet olursa suni tohumlama yapacam jumbolara internetten video izledim biraz birşeyler ögrendim ama daha önce suni tohumlama yapan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa daha güzel olur.

Video izledimde biraz vicdanim sizladi :( ben avcumla yakalamaya kiyamiyorum.

Valla zor iş gibi görünüyor, önce profesyonel birinden yardım almak lazım bence. dene bakalım başarılı olursan haber ver bizde yapalım :)

Bende aldım o tüp den denemek için kuşu elime aldım sonra vazgeçtim yapmaktan her şey zamanında güzel 1 ay sonra kendi yumurtladı :) Bence bırakın kendisi halletsin olmuyorsa da olmuyordur kendi fikrim :)

Bende aldım o tüp den denemek için kuşu elime aldım sonra vazgeçtim yapmaktan her şey zamanında güzel 1 ay sonra kendi yumurtladı :) Bence bırakın kendisi halletsin olmuyorsa da olmuyordur kendi fikrim :)

Valla kardeşim bende aldım tüpleri işte jumbolar geç çiftleştigi için ondan dolayı deneyicem denedikten sonra sürekli çiftleşirse daha mutlu olurum :D

Valla kardeşim bende aldım tüpleri işte jumbolar geç çiftleştigi için ondan dolayı deneyicem denedikten sonra sürekli çiftleşirse daha mutlu olurum :D

Hayali bile güzel seri üretim jumbo :) Hiç denemedim fakat yanlış bir harekette kuşu kısırlaştırma ihtimali olabilir gibime geliyo dikkatli olmak lazım.

Hayali bile güzel seri üretim jumbo :) Hiç denemedim fakat yanlış bir harekette kuşu kısırlaştırma ihtimali olabilir gibime geliyo dikkatli olmak lazım.

İnşallah birşey olmaz kardeşim tutarsa daha çok sevinirim.

Suni tohumlamayo zaten yumurtlayan kuşlara yapıyorlar yumurtalar döl garantili olsun diye. Siz iyice araştırıp öyle başlayın bence

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim bildiğim çiftleşmeyen eş tutmayan kuşlara yapılmaz sizin kuşların durumu nasıl?