petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

suni tohumlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ben benim kuşlardan neredeyse ümidi kestim suni tohumlama yapmak istiyorum biliyorum dikkat edilecek bir iş ama ben bunu yapacağıma inanıyorum bu tohumlama işi nasıl yapılır birde yaptıktan kaç gün sonra yumurta alınır yumurtalarda sorun olurmu yani boş çıkma sakat çıkma vs vs birde dişi kuşum geçen baktığımda yuvalıktaki talaşları ortaya dizmiş demin baktığımdada dağıtmış orayı 1 2 tane talaş kalmış ortada sebebi nedir strese mi girdi şimdiden sağolun

2. Tunç ÇAĞATAY

Suni döllemedir o dediğiniz stabil ortam ve veteriner olmadan yapamazsınız, erkekten spermi nasıl alacaksınız bir kere dişi yuvaya giriyor demekki var gelişme zamana bırakın kış geldi sezon açıldı.

3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam internette bi video var adam elini sürttürüyor o bölgeye sperm çıkıyor sıkma yolu da varda o sakat yumurtalıkları falan patlar Allah korusun yuvaya giriyor ama tepki yok sakin sakin duruyo erkek kanadına kadar kaşıyor tepki vermiyor hiç hareketli bir kuş değil ırkından dolayımı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

foto atsam ırkını anlayabilirmisiniz dişinin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

cevap yokmu arkadaşlar bu aralar forum çok sessiz

4. Tunç ÇAĞATAY

Hocam o adam biliyor nerden ne çıkacağını ondan sıkıyor video ile suni dölleme yapılırmı Allah aşkına atın resin bakalım

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Resim atin bakalim suni dollenme cok ciddi bir iştir ya prof birinini bulacaksiniz yada kendiniz yapacaksiniz ne kadar oldu kuslariniz yumurtlamiyaliki

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0

üstteki 2 fotoğraf güncel 3.fotoğraf 1 ay önceki hali diyebilirim

7. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Kizismis ama olmasi lazim kac aydir beraberler

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kardeşim son fotoğraf kızgınlığı geçmeden önceydi üsttekiler güncel :D 1.5 ay falan oldu

9. Tunç ÇAĞATAY

Kuyruk düşmüş yüz küçülmüş normalde bunlar yumurta belirtisi ama dişide kızgınlık geçiyor gibi bekleyin 5 10 gün kadar

10. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Bence birazdaha bekle erkek ayak felan atiyormu hic denedigini gordunuzmu :)

11. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam dişinin kızgınlık geçti 2 3 hafta önce tekrardan kızışmaya başladı ben kırmıız biber havuç falan veriyorum ona kahverengileşti tekrardan ama nar gibi değil açık kahverengi diyebiliriz hep böyle duruyor yumurta varmış gibi bi ara herkes var var dedi bende ümitlendim ama sonuç hüsran oldu :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

erkek dün galiba gördüm 5 6 kere denedi dişi ilk tepki vermedi sonra bi bakış attı erkek geri gitti bida denedi bi bakış daha attı sonra yem kustu gagasına vuruyor dişinin sonra yem kusuyor başka bişi yok bide kaşıyıp duruyor

12. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Hm artik siz bilirsiniz benim eski kuslar 2 sene yavru yapmadi verdik gitti

13. Tunç ÇAĞATAY

Kuşlar eş tutmuş tamamda erkek senin sıkıntılı biraz sanırım bu dişiye baskın ve kızışmış erkek alma gibi maddi durumun varmı

14. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende bunlardan yavru alamazsam dişiyi alıştıracam kendime

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

hocam erkek kızışkın 4 tane eş attım bu 4.sü yani erkek birde bana alışkın yani onu değiştiremem çok seviyorum keratayı dakka başı taner taner sayıklıyor :D bizimki gelir benim elime verir afedersiniz ama bi dişi olunca hiçbişi yapamaz 2 günde eş tuttular bunlar ama bilemiyorum

15. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Kuşlar yumurtluyorda boş mu çıkıyor?

16. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yok hocam hiç yumurtlamadı daha :D erkekte çiftleşme isteği var ama birtürlü çiftleşmiyor dişilerden korkuyor biraz bu kuş hiç bişi yapmıyor ona ama şöyle hafif dokunsun ya geri gidiyor yada kur yapmayı kesiyor bende dedim suni tohumlamayla mı yumurtlatsam diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

erkek alırımda bizimkiler der erkek varya orda paşa ne güne duruyo der onu napacan vs vs

17. Tunç ÇAĞATAY

Kardeşim paşaya bir kafes al onla sen ilgilen sev oyna o dişiyede sağlam ayrı bir erkek al alacağın erkek dişiden cüsse olarak büyük olsun en az 1 yaşında ve kızışmış olsun.

18. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam şimdi eşleri birbirinden ayırırsam kötü olmaz mı ya çok seviyor eşini hep yanında ben dişiye bişi yapmaya kalkışayım mesela tırnakları baya uzun dişinin keseyim dedim elimi zor soktum kafese çok pis ısırıyor erkek birde paşa tek olunca o çifti kıskanmazmı

19. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Bu iş seni aşar.Neden dersen normalde hazır eş tutmuş takımlara ya dışarıdan bir kuşun dölü katılır ve ya erkeğin her dönem döl olmaması yada tam eşleyemeyişinden ötürü yapılır muhabbetlerde.Senin kuşlar boş yumurtlasa olurdu.Ama hiç daha kuluçka moduna girmemiş kuşlara yapman anlamsız.

20. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam erkek alışkın diye çiftleşemiyor heralde ev sahibi olmasına rağmen dişiyi dize getiremiyor benim arkadaşta bi erkek vardı dişi yuvalıktan çıkıyo diye ne biçim gagalıyordu onu sağlam bi erkekti oda asaletli bir duruşu vardı benim erkekte asaletli ama galiba iş yok

Sayfayı Paylaş