Karadeniz Pet

suni tohumlama

şu an yok yeni getirdim yol yorgunudur diye çekmedim yarına çekip atarım :D bizim erkek biraz casanova her gördügü dişi kuşa yazıyor :D

şimdi yeni farkettim.
1 kafesin çok küçük
2 kafes düzenide kötü
3 Hele o tünek diye taktığın dallar kuşları çok zorlar
bunları çözüp sonra kuşlara gelmesi lazım sıra.

hocam kurbandan sonra büyük bi kafes alacam onlara 2 tünek takılı biri yuvalığın ağzında diğeri orada dal işte dalı çıkarıp plastik mi takayım yine birde ben bu kuşlara nasıl bir kafes almam lazım

Suni döllemedir o dediğiniz stabil ortam ve veteriner olmadan yapamazsınız, erkekten spermi nasıl alacaksınız bir kere dişi yuvaya giriyor demekki var gelişme zamana bırakın kış geldi sezon açıldı.

Muhabbetler kış ayında daha çok mu yavru yapıyor? Sezon açıldı derken bunu anladım ben.

Muhabbetler kış ayında daha çok mu yavru yapıyor? Sezon açıldı derken bunu anladım ben.

aynen hocam öyle deniyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

arkadaşlar birde bana kafes önerisinde bulunursanız sevirim

kardeşim ya 40x40x40 küp kafes alabilirsin yada 60 cmlik çifthanelerden.Yokmu tahta hazır tüneklerlden.Benim kafeslerde bir daire birde elips şeklinde var kanaryalar için kullanılan.Elips şeklinde olan tabi az kullanılan tünek olarak ayarladım.tabi benim 3 tane kafesim var diğerleri dolap kafes.
Zaten muhabbetler doğada nisan ayına yaklaşırken bırakırlar üremeyi o bile sıcak geliyor kuşlara.18-20 yeterli bir sıcaklık olunca 25-30 bunaltıcı oluyor.Tabi nem falanda önemli.

çifthane almam daha iyi olur herhalde teşekkürler yorumunuz için

Arkadasim suni dollem ile baslayayim. Bir videoya bakarak yapmaya calisma bilmiyorsan hoc girme. Zaten tum turkiye de bunu kusa zarar vermeden yapabilen ben dahil 10 kisiyi gecmez. Veterinere guvenme. Ben suni dolleme yapmaya baslamadan once en az 10 kusumu heba ettiler.. birak kendileri es tutsun tutmuyorsa ayir erkegi bos yumurtlasin disi.. yumurtalarini at. Kizginligi gecsin bir ay dinlendir sonra tekrar esle

Son düzenleme: