petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Suni tohumlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sezaikozan tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Sezaikozan

Suni tohumlama yaparken kuşdan azıcık kan geldi. Acaba birşey olurmu ?

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Bekaretini kaybetmiş olabilir :)

3. Sezaikozan

:) Gerçekten çok pahalı bi kuşş

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum sakın yanlış anlama. Eğer suni dölleme işini iyi biliyorsan burada bu konuyu açmazdın. Eğer bilmeden videolardan yola çıkarak yaptıysan yazık kuşa eziyet etme. Eğer bilen bir arkadaşın varsa ona yaptır. Geçmiş olsun. İnşallah bir şeyi yoktur.

5. Sezaikozan

dayı ilk olacak yaptım çok ama çok az kan geldi.. Yani o işte usta olanlarında ilki vardır bizde öğrencez ama tam tutturamadık yerini galiba teşşekkur edıyorum birazda bilgi verseniz bu konuda siz önceden yaptıysanız ???

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ben yapmadım. Yapan arkadaşım var. Ne yalan söyliim, ilk başta senin gibi heves ettim ama benim harcım değil. O yüzden vazgeçtim. Çok sıkıştığım durumlarda gidiyorum arkadaşa sağolsun iş görüyor. Basit gözüken ama en ufak hata da hem kuşa hem de belki de gelecek yavruya bile zarar verebiliyorsun. Detaylı videoları var youtube da. Suni tohumlama, suni dölleme gibi başlıklar altında var. Hani çok çok iyi bilmiyorum bende. Geçmiş olsun. İnşallah bir şey olmamıştır kuşuna. Popo tüylerini iyi yoldun mu suni dölleme yaparken 2 kuşun da?

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Hiç anlamam yapanida anlamam inşaallah eziyet cekrirmemissindir

8. Sezaikozan

tam elimizle çökecegim yeri bilsemm sıkıntı olmazda

9. psipsi23

psipsi23 Member

Beğenileri:
    0
    Yazık kuşa doğasına bırak hayvanı zorla güzellik olmaz..Zarar görür.

10. İlker DAĞLI

İlker DAĞLI New Member

Beğenileri:
    0
    Bunun adı işkence başka bişey degil...

11. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Sunni tohumlama yapılabilir üreme sorunu olan kuşlar için iyi bir uygulamadır ancak işi bilmek gerekir.

Sanırım o kan erkek kuştan geldi. testislerini fazla sıktınız ve kan geldi. Birincisi o kuşun uzun süre yaşayacağını sanmıyorum çünkü testisleri ezilmiştir ve ödem oluşacaktır. Dua edin iyileşsin ve bu dediklerim olmasın.

12. Ahmet Tan

Ahmet Tan New Member

Beğenileri:
    0
    kan gelmisse eger yumurtaliklarini patlatmis olma olasiligin yuksek onu diski ile atabilir kusun simdilik kisir oldu ama 2 ayla 1 sene arasinda kuslar yumurtaliklarini tekrar olusturabilmektedir lutven bilmediginiz islemi yapmayinizz kusunuz normal yasamina devam eder bu iglesme zarfi icerisinde guzel vitaminlerle besleyiniz

13. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    dediğiniz gibiyse çok iyi ama erkek kuşta da bu geçerli mi

14. Ahmet Tan

Ahmet Tan New Member

Beğenileri:
    0
    ewet gecerlidirr baakimina ve sitressizligine gore iglesme suresi gecer ve yapan arkadasim lutven kus iglesene kadar suni tohumlama icin kusunuzu sagmaya calismayiniz

15. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    dediğiniz gibiyse çok iyi ama erkek kuşta da bu geçerli mi

16. Naim Boysan

abi zorla güzellik mi olur ya napıyosun sen bilip bilmeden yazık değilmi o hayvana ya :(

17. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    İşi bilen birinin yanında usta çırak olayı gibi öğrenmen gerekir.Bilgisayar başında öğrenilmez bu işler.Bunu yaparken kuşun hazır olduğunu bilmen lazım.Hazır değilse boş yere kuşu yorarsın.Beceremiyorsan da bırakmayı bilmen gerekir.

18. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Vİdeo dan bakılıpta yapılacak birşey olduğunu düşünmüyorum , tecrübe gerektirir diye düşünüyorum.

19. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    İskence acimasiz....haha ... Bi zaman benim kisir erkeklerin ciftine yapiyordum yanliş sıkmış tahriş olmuş 1-2 hafta tohumlama yapma duzelir ... Zaten erkegin hazitmiş dişinde hazir olmasi lazim verim almann..

20. Ahmet Tan

Ahmet Tan New Member

Beğenileri:
    0
    kesinlikle katiliorum disinn hazir olmasi lagzim yuvaliga ilgisi olmasi lagzim yoksa sperm i uflesen bile bosaaa disi onu diskiyla geir atar :)

Sayfayı Paylaş