Karadeniz Pet

Suni tohumlama

• Konbuyu başlatan Sezaikozan
  • Başlangıç tarihi
S

Sezaikozan

Guest
Suni tohumlama yaparken kuşdan azıcık kan geldi. Acaba birşey olurmu ?

Dostum sakın yanlış anlama. Eğer suni dölleme işini iyi biliyorsan burada bu konuyu açmazdın. Eğer bilmeden videolardan yola çıkarak yaptıysan yazık kuşa eziyet etme. Eğer bilen bir arkadaşın varsa ona yaptır. Geçmiş olsun. İnşallah bir şeyi yoktur.

dayı ilk olacak yaptım çok ama çok az kan geldi.. Yani o işte usta olanlarında ilki vardır bizde öğrencez ama tam tutturamadık yerini galiba teşşekkur edıyorum birazda bilgi verseniz bu konuda siz önceden yaptıysanız ???

dayı ilk olacak yaptım çok ama çok az kan geldi.. Yani o işte usta olanlarında ilki vardır bizde öğrencez ama tam tutturamadık yerini galiba teşşekkur edıyorum birazda bilgi verseniz bu konuda siz önceden yaptıysanız ???
Ben yapmadım. Yapan arkadaşım var. Ne yalan söyliim, ilk başta senin gibi heves ettim ama benim harcım değil. O yüzden vazgeçtim. Çok sıkıştığım durumlarda gidiyorum arkadaşa sağolsun iş görüyor. Basit gözüken ama en ufak hata da hem kuşa hem de belki de gelecek yavruya bile zarar verebiliyorsun. Detaylı videoları var youtube da. Suni tohumlama, suni dölleme gibi başlıklar altında var. Hani çok çok iyi bilmiyorum bende. Geçmiş olsun. İnşallah bir şey olmamıştır kuşuna. Popo tüylerini iyi yoldun mu suni dölleme yaparken 2 kuşun da?

Hiç anlamam yapanida anlamam inşaallah eziyet cekrirmemissindir

tam elimizle çökecegim yeri bilsemm sıkıntı olmazda

Yazık kuşa doğasına bırak hayvanı zorla güzellik olmaz..Zarar görür.

Sunni tohumlama yapılabilir üreme sorunu olan kuşlar için iyi bir uygulamadır ancak işi bilmek gerekir.

Sanırım o kan erkek kuştan geldi. testislerini fazla sıktınız ve kan geldi. Birincisi o kuşun uzun süre yaşayacağını sanmıyorum çünkü testisleri ezilmiştir ve ödem oluşacaktır. Dua edin iyileşsin ve bu dediklerim olmasın.

kan gelmisse eger yumurtaliklarini patlatmis olma olasiligin yuksek onu diski ile atabilir kusun simdilik kisir oldu ama 2 ayla 1 sene arasinda kuslar yumurtaliklarini tekrar olusturabilmektedir lutven bilmediginiz islemi yapmayinizz kusunuz normal yasamina devam eder bu iglesme zarfi icerisinde guzel vitaminlerle besleyiniz

kan gelmisse eger yumurtaliklarini patlatmis olma olasiligin yuksek onu diski ile atabilir kusun simdilik kisir oldu ama 2 ayla 1 sene arasinda kuslar yumurtaliklarini tekrar olusturabilmektedir lutven bilmediginiz islemi yapmayinizz kusunuz normal yasamina devam eder bu iglesme zarfi icerisinde guzel vitaminlerle besleyiniz

dediğiniz gibiyse çok iyi ama erkek kuşta da bu geçerli mi

ewet gecerlidirr baakimina ve sitressizligine gore iglesme suresi gecer ve yapan arkadasim lutven kus iglesene kadar suni tohumlama icin kusunuzu sagmaya calismayiniz

abi zorla güzellik mi olur ya napıyosun sen bilip bilmeden yazık değilmi o hayvana ya :(

İşi bilen birinin yanında usta çırak olayı gibi öğrenmen gerekir.Bilgisayar başında öğrenilmez bu işler.Bunu yaparken kuşun hazır olduğunu bilmen lazım.Hazır değilse boş yere kuşu yorarsın.Beceremiyorsan da bırakmayı bilmen gerekir.

Vİdeo dan bakılıpta yapılacak birşey olduğunu düşünmüyorum , tecrübe gerektirir diye düşünüyorum.

İskence acimasiz....haha ... Bi zaman benim kisir erkeklerin ciftine yapiyordum yanliş sıkmış tahriş olmuş 1-2 hafta tohumlama yapma duzelir ... Zaten erkegin hazitmiş dişinde hazir olmasi lazim verim almann..

İskence acimasiz....haha ... Bi zaman benim kisir erkeklerin ciftine yapiyordum yanliş sıkmış tahriş olmuş 1-2 hafta tohumlama yapma duzelir ... Zaten erkegin hazitmiş dişinde hazir olmasi lazim verim almann..

kesinlikle katiliorum disinn hazir olmasi lagzim yuvaliga ilgisi olmasi lagzim yoksa sperm i uflesen bile bosaaa disi onu diskiyla geir atar :)