Karadeniz Pet

şunların tatlılığına bakın

V

volkanixxx

Guest
şunlara maşallah demeden geçmezsiniz dimi:D
xRJq0R.jpg

maşallah şu yerdeki beyaz topakların ne olduğunu biliyormusun?

kardeş en alta kuş kumu var,diğer top top beyaz görünenlerde yavruların pisliği:)

benim kuşlarım kardeşim paylaşmış yanlış yazmış kuş kumunun yanında zencefil kökü deniz kumu yer alıyor

sayın editör bu ucer adlı arkadaş saçma sapan herkesin yorumuna karışıyor bayan arkadaşlarıma siteden olmaz olmaz şeyler yazıyor lütfen gerekenin yapılmasını rica ederim aksi takdirde sitenizin takibini bırakacağım.

Maşallah çok güzeler.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah darısı yavru bekleyen arkadaşlara

Cok guzelmis masallah farkli renk olmasi harika :)

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar,
Maşallah. Yavruların tüylenmesini ben çok beğendim. Benim daha önceki yavrularımda bu kadar kuvvetli bir tüylenme olamamıştı. Özel olarak bir şey yapıyormusunuz acaba. Tahminimce yavrular 3 haftalık civarı olacaklar diy mi? Şuanda da bir haftalık yavrularım var daha kuvvetli tüylenmeleri için tavsiyeleriniz nelerdir?
Saygılar.

Çok sevimli yavrucaklar, maşallah

Merhabalar,
Maşallah yavrular çok güzeller. Tüylenmelerini çok beğendim. Benim önceki yavrularımda bu kadar kuvvetli bir tüylenme olmamıştı. Şuanda da 5 yavrum var tüylenmeleri için özel bir şey yapıyormusunuz. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Saygılarımla.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

Kusura bakmayın iki defa yorum yapmışım. ilkini beceremedim zannettim.

Geri