Karadeniz Pet

şunun ihtişamına bi bakarmısınız

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
Resim bana ait degildir arkadaşlar alıntıdır.keşke bana ait olsa :))))

nilgün hanım geçen gün gördüğüm kuyruk ucundan kafasına 40cm gelen çekoslavaktan sonra bunlar küçük geliyor gözüme ama güzel bir kuş

benim sülümanda böyle :)

maşallah boy kilo baya iyi benim poyraz in eski haliyle yan yana getirsek bu küçük kalirdi neyseki asiri kiziskin da 2 disiyi idare ederek zayifladi

:):):)

bu arada sizin gri cift kusunuz yumurtlamis okan abi 2 ci yumurtaya yazılmış bende 3 cu yumurtaya ortak olabilirmiyim

:) kuşlar kuluçkada daha çıkacağı belli değil dolumu boş mu ona bile bakmadım :) 5 yumurta var toplam ama bu kuluçkadan yavru çıkarsa satmayı düşünmüyorum :)

:) kuşlar kuluçkada daha çıkacağı belli değil dolumu boş mu ona bile bakmadım :) 5 yumurta var toplam ama bu kuluçkadan yavru çıkarsa satmayı düşünmüyorum :)

canin sagolsun be kardes bizde başka yerden bakmaya devam ederiz ne yapalım 6 yerde yavru bakıyorum olur ise 6 sindan 1 takim çıkar ise şansımıza artık

canin sagolsun be kardes bizde başka yerden bakmaya devam ederiz ne yapalım 6 yerde yavru bakıyorum olur ise 6 sindan 1 takim çıkar ise şansımıza artık

hayırlısı olsun. gerçekten soranlara söylüyorum hep özelden atanlara da ilk kuluçkadan yavru çıkara satmayacağım diye. okan a da zaten ücretli olarak ayırmadım ki çıkıp çıkmayacağı belli değil. umarım gönlüne göre bulursun yavru. cihan aytan da çok güzel griler gördüm geçende.

Geri