Karadeniz Pet

süper uyumlu damızlık çift

YakupEmsalsiz

Paylaşımcı Üye
Satılmış tır Teşekkürler]

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı satışlar ustalar daha iyi bilir ama dişi yerli gibi sanki

Eyvallah sağolun ilanı yeni açıyorum dişi çek erkek Jumbo kırığı Erkek daha iri olduğu için öyle düşünüyor olabilirsin

Bu dişi kuşu yumurtlamaya yakın çift diye mavi bir erkekle koymuştu [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi, şimdi de bu yeşil erkekle süper uyumlu çift diye koymuş galiba sen onu hatırlıyor olabilirsin.

bJDdgd.png

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Erkeği kaçtı ve bu erkekle es attım çok şükür kuşlar es tuttular herhangi bi sorun yoktur

Hoca ilanı kaldıralı 4-5 gün olmuş erkeği kaçtı diyorsun yeni erkek alıp eşe atmışsın ve müthiş uyumlu çift yazmışsın satma sebebin ise yer skıntısı ! söylediklerinde yazdıkların arasında çelişkidesin. madem yer sıkıntın var neden kaçan kusun yerine erkek alıp tekrar satışa koyuyorsun .

Onuda geç erkek jumbo kırığı değil dişide çek değil . Erkek çek dişi yerlidir.

İlanı pek samimi bulmadım.
Almak isteyen iyice inceleyip alsın bence kuşları.

Bu forumda bir aile ortamı var buna dikkat etmemiz gerekir kuşlarınıza istediğiniz fiyati verin ama bence de erkek çek hatta kırığı dişi yerli ayrıca erkeği kaçmış olabilir elinizdeki başka bir erkeği yanına koymuşta olabilirsiniz yer sıkıntısı da belirebilir ama bir kaç günde müthiş uyum olmaz. Hayırlı satışlar

Bu forumda bir aile ortamı var buna dikkat etmemiz gerekir kuşlarınıza istediğiniz fiyati verin ama bence de erkek çek hatta kırığı dişi yerli ayrıca erkeği kaçmış olabilir elinizdeki başka bir erkeği yanına koymuşta olabilirsiniz yer sıkıntısı da belirebilir ama bir kaç günde müthiş uyum olmaz. Hayırlı satışlar

Bu şekilde yapan çok var.Kuşu sadece fotoğraf için yanyana koyanlar...
Biliyoruzda neyse.Sonra kutu içinde kavga yaparken birbirlerini paralıyorlar nerdeyse.
Bana göre böyle isimsiz kullanıcıların forumda yeri olmamalı.

Arkadaşlar erkeği yan komşumuz verdi dişi si ölmüş ikiside cok kızgın olduğu için birbirine uyum sağladılar ben gidip para verpte kuş almadım ayrıca bi kuş için kime ne yalan borcum olabilir eğer almak isteyen varsa gelip görüp bakarak uyumlu uyumsuz olduğunu birebir inceleyip alabilir çok şükür kimseyi aldatacak Kandıracak kadar adilesmedim nihayetinde kuş hepiniz görüşlerine saygı duyuyorum ama yanlış düşünüyorsunuz ayrıca ben erkeği aldığım arkadaş Jumbo kırığı olduğunu belirtti .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

Düzenleme yapmak istiyorum ama yapamıyorum yardimci olurmusunuz düzenle butonu yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

Z7MM1g.jpg

Son düzenleme:
Teşekkür ederim abi ben ilk defa kuş satmiyorum 10 çift vede 10 çifte yakın yavru satışı yaptım bu siteden m cok şükür bi sıkıntı sorun yaşamadım kimseyi kandırmak gibi kötü bi niyetim yok her insan yanlışlık yapabilir gökhan abi rica etsem fiyatı da sen belirlermisin ddeğeri ne kadar eder

Son düzenleme: