Karadeniz Pet

supravit hakkında ???

ahmetfatih

Meraklı Üye
arkadaşlar veterinere süpervit forte vitamin almak için gittim bana supravit vitamin verdi dediğine göre adı değişmiş süpervit forte ile aynıymış bilgisi olan varmı acaba .Birde elimde evit-se forte var bu iki toz vitamini karıştırsam kuşlarıma öyle versem sakıncası olmaz sanırım değilmi??

İsmi değişti Süpervit in, yeni üretimleri o isimle ambalajlanıyor bildiğim kadarı ile.. karıştırmanıza hiç gerek yok, Süpervit in icin kuşun ihtiyacı olan tüm vitaminler var zaten.

Ld5Zy0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:14 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

peki evit-se yi kullanmayayımmı ??*

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

X2R9ED.jpg

mamalarına atarsınız azar azar

birde veteriner vitamini hergünde verebilirsin sorun olmaz neticede vitamin bu dedi. zararlı olurmu acaba hergün vermek

kuş bazı vitaminlerin fazlasını vücuttan rahatlıkla atabilirken, bazılarını vücuttan atamaz.. Sonuç olarak böbrek ve karaciğer rahatsızlıklarına neden olur. Siz bilirsiniz, isterseniz günde 3 öğün verin vitamini, veteriner ne maksatla o sözü söyledi bilemiyorum.

kuş bazı vitaminlerin fazlasını vücuttan rahatlıkla atabilirken, bazılarını vücuttan atamaz.. Sonuç olarak böbrek ve karaciğer rahatsızlıklarına neden olur. Siz bilirsiniz, isterseniz günde 3 öğün verin vitamini, veteriner ne maksatla o sözü söyledi bilemiyorum.

ben sordum haftada bir yeterli değilmi diye o da hergunde verebilirsin dedi.ayrıca ben evitse yi haftada bir mercimek kadar suluklarına atıyordum ertesi gün sadece su verıyordumm. supraviti de aynı şekilde mi yapayım sizin günde 3 öğün dediğiniz sekilde nasıl oluyo

ben sordum haftada bir yeterli değilmi diye o da hergunde verebilirsin dedi.ayrıca ben evitse yi haftada bir mercimek kadar suluklarına atıyordum ertesi gün sadece su verıyordumm. supraviti de aynı şekilde mi yapayım sizin günde 3 öğün dediğiniz sekilde nasıl oluyo

günde 3 ögün sözünü veterinerin sözüne göre abartarak söyledim.. sakın 3 ögün falan vermeyin.. supraviti, 3 günde 1 verin kuşlara.. arkasında yazıyor ne kadar atmanız gerektiği.. 1 gün supravit, 2 gün taze su