petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

supravit hakkında ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmetfatih tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar veterinere süpervit forte vitamin almak için gittim bana supravit vitamin verdi dediğine göre adı değişmiş süpervit forte ile aynıymış bilgisi olan varmı acaba .Birde elimde evit-se forte var bu iki toz vitamini karıştırsam kuşlarıma öyle versem sakıncası olmaz sanırım değilmi??

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İsmi değişti Süpervit in, yeni üretimleri o isimle ambalajlanıyor bildiğim kadarı ile.. karıştırmanıza hiç gerek yok, Süpervit in icin kuşun ihtiyacı olan tüm vitaminler var zaten.

3. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:14 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

peki evit-se yi kullanmayayımmı ??*

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    mamalarına atarsınız azar azar

5. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    birde veteriner vitamini hergünde verebilirsin sorun olmaz neticede vitamin bu dedi. zararlı olurmu acaba hergün vermek

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    kuş bazı vitaminlerin fazlasını vücuttan rahatlıkla atabilirken, bazılarını vücuttan atamaz.. Sonuç olarak böbrek ve karaciğer rahatsızlıklarına neden olur. Siz bilirsiniz, isterseniz günde 3 öğün verin vitamini, veteriner ne maksatla o sözü söyledi bilemiyorum.

7. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    ben sordum haftada bir yeterli değilmi diye o da hergunde verebilirsin dedi.ayrıca ben evitse yi haftada bir mercimek kadar suluklarına atıyordum ertesi gün sadece su verıyordumm. supraviti de aynı şekilde mi yapayım sizin günde 3 öğün dediğiniz sekilde nasıl oluyo

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    günde 3 ögün sözünü veterinerin sözüne göre abartarak söyledim.. sakın 3 ögün falan vermeyin.. supraviti, 3 günde 1 verin kuşlara.. arkasında yazıyor ne kadar atmanız gerektiği.. 1 gün supravit, 2 gün taze su

9. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0

tamamdır teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş